Mano parduotuvė
LOADER

APLINKA

Nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai visose verslo srityse – nuo pirkimo iki logistikos, parduotuvių organizavimo, biuro patalpų ir rinkodaros veiklų.

Šviesos diodų apšvietimas parduotuvėse

Visose naujai atidarytose PEPCO parduotuvėse įrengtas energiją taupantis šviesos diodų apšvietimas. Taip pat vykdome seniausiai veikiančių parduotuvių apšvietimo pakeitimo planą, todėl didžioji dauguma mūsų parduotuvių jau naudoja tik šviesos diodų sprendimus.

Pakuotės

2020 m. pradėjome įgyvendinti naują pakuočių strategiją, kurios tikslas yra sumažinti bendrą pakuočių kiekį tiekimo grandinėje ir padidinti perdirbamų ir (arba) perdirbtų pakuočių – tiek didmenos, tiek vienetinių pakuočių – santykį.

Aplinkai nekenksmingi produktai

Nuosekliai plečiame aplinkai kuo mažiau kenksmingų prekių asortimentą ir prieinamumą. Mūsų asortimente rasite ekologiškos medvilnės drabužių, įskaitant GOTS (Pasauliniu ekologiškos tekstilės standartu) sertifikuotus drabužius. Tai patvirtina, kad kiekvienas drabužių gamybos etapas – nuo žaliavos iki galutinio gaminio – buvo vykdomas pagal kontroliuojamus socialinius ir aplinkosaugos kriterijus. PEPCO asortimente taip pat yra ir gaminių iš sertifikuotos medienos bei popieriaus, OEKOTEX sertifikuotų gaminių ir perdirbtų gaminių.
Daugiau informacijos apie sertifikatus ir gaminių saugą rasite skirtuke Mūsų kokybė

Naudojame perdirbtą popierių

96 % mūsų reklaminių lankstinukų yra atspausdinti ant perdirbto popieriaus.

Atsakingas transportas

PEPCO įmonėje mes naudojame vadinamąjį intermodalinį transportą, kurio pagrindinė idėja yra kuo labiau išnaudoti geležinkelių tinklą ir vandens kelius. Tai yra vienas iš efektyviausių būdų mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą tiekimo grandinėje.
Mes taip pat siekiame mažinti savo prekių išvežiojimo transporto parko degalų sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį, vykdydami veiksmingą logistikos planavimą.

Atliekų tvarkymas

Mes rūšiuojame atliekas visame tinkle. Be to, mūsų paskirstymo centrai sukūrė pramoninių atliekų surinkimo sistemą, todėl atliekos tiesiogiai siunčiamos perdirbimui.

Perdirbti pirkinių maišeliai

Visi mūsų PEPCO parduotuvėse parduodami pirkinių maišeliai yra „EcoLoop“ maišeliai, t. y. pagaminti iš perdirbto plastiko atliekų ir juose yra ne mažiau kaip 85 % perdirbtų medžiagų. Maišeliai yra sertifikuoti kaip ekologiški „Blue Angel“ maišeliai.
Tai reiškia, kad prisidedame prie CO2 emisijos sumažinimo iki 40 %, lyginant su maišeliais, pagamintais naudojant iškastinį kurą.

Naudotų baterijų surinkimas

Visose parduotuvėse surenkame naudotas baterijas. Prie kasų yra specialios dėžutės, kuriose klientai gali jas palikti.

ETIŠKA TIEKIMO GRANDINĖ

Žmonės yra raktas į PEPCO sėkmę – tiek mūsų darbuotojai, tiek tiekėjai bei kiti verslo partneriai ir visi jų darbuotojai, kurie kartu su mumis prisideda prie nuolatinės mūsų įmonės plėtros. Todėl nuolat stengiamės sukurti kuo geresnę darbo aplinką. Būdami atsakingu darbdaviu, keliame sau aukštus etikos standartus ir to tikimės iš savo partnerių.

Tiekėjų elgesio kodeksas

Mūsų tiekimo grandinės etikos kodeksas apibrėžia su darbo standartais ir pagarba žmogaus teisėms susijusius įmonės reikalavimus tiekėjams. Jis pagrįstas nulinės tolerancijos principu mums ir mūsų klientams itin svarbiais klausimais, pavyzdžiui, nesaugios darbo sąlygos, priverstinis darbas, korupcija, teisingi atlyginimai ir vaikų darbas.

Tiekėjų auditai

Audito įmonė, priklausanti „PEPCO Capital Group“, rūpestingai užtikrina, kad mūsų tiekėjai laikytųsi mūsų etikos principų. Įmonė tiekėjams taiko kelių etapų audito sistemą, todėl galime būti tikri, kad darbo sąlygos jų gamyklose yra saugios, o su darbuotojais elgiamasi pagal galiojančius įstatymus ir jie gauna teisingą atlyginimą. Audito metu taip pat vertinama, ar tiekėjai laikosi aplinkosaugos reikalavimų.

MŪSŲ KOMANDA

PEPCO Europos šalyse šiuo metu dirba daugiau nei 20 000 darbuotojų. Įmonės dinamiškas augimas neegzistuotų be mūsų darbuotojų, kurie nuolatos tobulėja kartu su PEPCO. Į profesinį augimą visada žiūrime iš kelių perspektyvų: įmonės strategijos, kultūros bei individualių darbuotojų tobulėjimo poreikių.
Mūsų kasdienio darbo pagrindas yra unikali organizacinė kultūra – PEPCOOLtūra paremta įmonės misija, vizija bei vertybėmis.

Mūsų PEPCOOLtūra

Tai būdas, kaip įgyvendiname savo viziją ir misiją, bei suvokimas, kad viskas, ką darome, turi vertę. Mūsų penkios vertybės – augimas, meilė klientui, komandinė dvasia, pagarba ir paprastumas – vienija skirtingų skyrių, pareigybių bei kultūrų darbuotojus. Savo vertybėmis sukuriame stiprią ir vieningą komandą, kuri mokosi vieni iš kitų patirties ir palaiko siekiant užsibrėžtų tikslų.

Darbuotojų ugdymas

PEPCO siūlo įvairias mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes tiek parduotuvių, tiek administracijos darbuotojams. Kasmet įvertiname kiekvieno darbuotojo individualaus tobulėjimo poreikį ir suteikiame atitinkamas mokymosi galimybes. Mūsų vidinis veiklos valdymo procesas yra skirtas vadovams ir darbuotojams siekti geriausių įmanomų rezultatų bei tobulinti efektyviam darbui reikalingas kompetencijas.

PAPILDOMOS NAUDOS DARBUOTOJAMS

Profesinis tobulėjimas dar ne viskas. Štai kodėl mūsų darbuotojai gali naudotis daugybe kitų privalumų, kurie palengvina jų gyvenimą ir padeda rūpintis savo sveikata bei gerove.

Darbuotojų nuolaida apsiperkant „Pepco“

Kalėdinė dovana 90 Eur (neatskaičius mokesčių) kasmetinė Kalėdinė dovana.

Papildomas sveikatos draudimas Parduotuvių vadovams ir administracijos darbuotojams.

Verslo kelionių draudimas

Renginiai darbuotojams Reguliarūs komandos formavimo ir motyvaciniai susitikimai.

Apmokama papildoma laisva diena Rugsėjo 1 d. auginantiems vaikus nuo 6 iki 12 metų, santuokai sudaryti ar netekus artimojo.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

PEPCO įmonei socialinėse iniciatyvose vaikai yra prioritetas – organizuojant jų laisvalaikį, vystant, lavinant ir sulyginant gyvenimo galimybes. Dirbame su ne pelno organizacijomis, kuriame savo informavimo programas ir įsitraukiame į savanorystę. Kiekvienoje šalyje, kurioje dirbame, imamės įvairių vaikams skirtų iniciatyvų.

Mes, be kita ko, dirbame su:

„SOS vaikų kaimai“

Europos šalyse, kuriose veikia PEPCO, mes bendradarbiaujame su vietiniais kaimais, priklausančiais tarptautinei „SOS vaikų kaimų“ organizacijai. Jie remia paliktus ir našlaičiais tapusius vaikus, taip pat tuos, kurių tėvų teisės yra apribotos, siekdami geriausiu įmanomu būdu paruošti juos suaugusiųjų gyvenimui. Šiuose kaimuose PEPCO remia įvairius edukacinius ir laisvalaikio projektus.

„Junior Achievement“ Lietuva

Lietuvoje mes bendradarbiaujame su šia nevyriausybine organizacija. Ji priklauso tarptautiniam „Junior Achievement“ tinklui, jos tikslas įkvėpti ir paruošti jaunus žmones globaliai ekonomikai. PEPCO remia projektus ugdančius verslumo įgūdžius. Projektai skirti vidurinę mokyklą lankantiems vaikams iš problematiškų vietovių ar aplinkų.

„Gelbėkit vaikus" Lietuva

„Gelbėkit vaikus“ yra nepolitinė, nereliginė ir nevyriausybinė organizacija, atstovaujanti vaiko teisėms ir siekianti ilgalaikių teigiamų pokyčių vaikų gyvenime. „Gelbėkit vaikus“ remia 48 vaikų dienos centrus visoje Lietuvoje, kurie kasdien teikia pagalbą daugiau nei 1000 vaikų ir jų šeimų. Dauguma šių vaikų auga šeimose, kurioms gresia skurdas ir socialinė atskirtis.