Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

Mūsų kokybė

Rinkis, kas geriausia sau ir savo šeimai! Gera kokybė už prieinamą kainą – tai Pepco nuostata, kurios laikomės daugelį metų tam, kad patenkintume savo klientų lūkesčius.

Visos prekės Pepco parduotuvėse turi atitikti tam tikrus kokybės standartus. Dėl šios priežasties, priklausomai nuo prekės kategorijos, tikriname prekių saugumą, veikimą ir kokybę.

Mūsų kokybės kontrolės komandą sudaro grupė specialistų, kurie tikrina kokybę skirtingose prekių kategorijose.

Ši komanda kasdien tikrina ir tvirtina prekių saugumą, kokybę ir veikimą vadovaudamasi direktyvomis, reglamentais, standartais ir kitais teisiniais reikalavimais.

Kokybės skyriaus specialistai taip pat bendradarbiauja su išorinėmis akredituotomis laboratorijomis ir sertifikuotomis institucijomis, kurios tikrina ir patvirtina tai, kad asortimentas atitinka specifinius standartus. Šio bendradarbiavimo rezultatai – suteiktų sertifikatų ženklai arba simboliai, kuriais žymimos prekės.

Pepco ženklai

ORGANIC COTTON

PEPCO medvilninių prekių asortimente yra speciali aprangos linija, pažymėta ženklu „ORGANIC COTTON“, kuris nurodo konkrečias prekes, pagamintas arba turinčias ekologiškos medvilnės. Ekologiška medvilnė – tai žaliava, auginama naudojant ekologiško ūkininkavimo metodus ir renkama rankomis. Plantacijose naudojami natūralūs, o ne cheminiai pesticidai. Tai reiškia, kad šios medvilnės gamybos procesas laikosi tvarumo principų.

RECYCLED POLYESTER

Tai vidinis PEPCO ženklas, kuris garantuoja, kad prekė iš dalies arba visiškai yra pagaminta iš perdirbto poliesterio. Perdirbdami plastiką prisidedame prie tvaraus vystymosi.

Sertifikatai

OEKO – TEX

„OEKO-TEX® Standard 100“ – tai pasaulyje pirmaujantis nepriklausomas tekstilės saugos ženklas, nurodantis, kad visos prekės sudedamosios dalys – nuo audinio iki piešinių, sagų, užtrauktukų, etikečių ir kitų dekoratyvių elementų – yra patikrintos ir neturi kenksmingų chemikalų.

OEKO-TEX® MADE in GREEN– tai sertifikato „OEKO-TEX® Standard 100“, patvirtinančio prekės cheminį saugumą, ir sertifikato „OEKO-TEX SteP“, papildomai vertinančio aplinkosauginius ir socialinius standartus, derinys.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

GOTS (Global Organic Textile Standard)

Šis sertifikatas apima visas ekologiškos tekstilės gamybos stadijas. Sertifikato standartai apibrėžia verpalų kilmę, gamybos procesuose naudojamus chemikalus, taip pat socialinius ir aplinkosauginius kriterijus.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

ORGANIC CONTENT STANDARD

„Organic 100“ ir „Organic Blend Content Standard“ – tai tarptautiniai standartai, patvirtinantys, kad prekė pagaminta iš ekologiško pluošto. Šie standartai apima kiekvieną žaliavos rinkimo ir apdirbimo etapą.

„The Organic 100 Claim standard suteikiamas prekėms, kurių sudėtyje yra mažiausiai 95 % ekologiškos medvilnės.

O „The Organic Blended Claim Standardgali būti suteiktas prekei, kurios sudėtyje yra ne mažiau kaip 5 % ekologiškos medvilnės.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

GLOBAL RECYCLED STANDARD

Tarptautinis standartas, kuris numato reikalavimus perdirbtam pluoštui. Jis užtikrina visos gamybos grandinės kontrolę, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, naudojamų chemikalų, darbo sąlygų ir atlygio atžvilgiu. Šiuo ženklu pažymėtų prekių sudėtyje turi būti mažiausiai 50 % perdirbtos medžiagos.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

RECYCLED CLAIM STANDARD

Šie standartai patvirtina, kad prekės sudėtyje yra perdirbto pluošto. Nepriklausoma institucija sertifikatą suteikia tiems gamintojams, kurių prekių sudėtyje yra mažiausiai 5 % perdirbto pluošto.

„Recycled Claim Standard 100prekė žymima tuo atveju, jeigu perdirbta žaliava sudaro mažiausiai 95 % prekės sudėties.

Kitais atvejais, kai perdirbta žaliava sudaro mažiau nei 95 %, gali būti suteikiamas sertifikatas „Recycled Claim Standard Blended.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

VEGAN ir VEGETARIAN

Šie sertifikatai apima maisto, industrines ir kosmetikos prekes. Jie garantuoja, kad siūlomose prekėse nėra gyvūninės kilmės ingredientų.

„Vegan– nė viename gamybos etape nebuvo naudotos gyvūninės kilmės žaliavos ar  kuri nors gyvūno dalis. Šiose prekėse nėra gyvuninės kilmės produktų.

„Vegetarian“ – nė viename gamybos etape nebuvo naudotos gyvūninės kilmės žaliavos ar  kuri nors gyvūno dalis. Tačiau šiose prekėse gali būti gyvūninės kilmės produktų, pvz., šilko, medaus, pieno ar kiaušinių pėdsakų (bet ne narvuose laikomų vištų kiaušinių).

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

INTERTEK

Tai tarptautinis kokybės ženklas, suteikiamas nepriklausomų testavimo laboratorijų, tarp jų ir „Intertek Testing Laboratory“. Ženklas patvirtina, kad prekė atitinka europinius saugos standartus bei kokybės ir veikimo reikalavimus. Prieš suteikdamos šį kokybės ženklą testavimo laboratorijos „Intertek“ atidžiai patikrina prekių saugumą, patvarumą, veikimą, tvirtumą ir tinkamumą naudoti. Į tikrinimą taip pat įtraukiamas ir produktų stebėjimas gamybos proceso metu.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

TÜV Rheinland CERTIFIED

Tai tarptautiniai kokybės ženklai, kuriuos suteikia nepriklausoma sertifikavimo institucija „TÜV Rheinland“. Kokybės ženklas patvirtina, kad jį gavusi prekė praėjo patikrinimą ir sertifikavimo procesą bei atitinka Europos saugos standartus ir prekės kokybės bei veikimo reikalavimus.

„TÜV Rheinland“, prieš suteikdama kokybės ženklą, atidžiai patikrina prekių saugumą, veikimą, patvarumą ir tinkamumą naudoti. Patikrinimas taip pat apima prekių kontrolę gamybos proceso metu.

Sužinokite apie sertifikatą daugiau

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.