Daugiau už mažiau… kasdien!

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) rinkodaros ir statistiniais tikslais tam, kad galėtume pateikti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų slapukus arba kai kurių jų atsisakyti, galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus. Kol nepakeisite savo automatinių nustatymų, mes saugosime ir pasieksime slapukus, išsaugotus jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), minėtais tikslais. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Pirmadienis–penktadienis: 9:00–16:00

El. paštas: klientas.lt@pepco.eu

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų?

Spauskite čia ir peržiūrėkite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie PEPCO.

Centrinis biuras Lenkijoje

PEPCO Poland Sp. z o.o.

ul. Strzeszyńska 73A 60-479 Poznań 

El. paštas: biuro@pepco.eu

PEPCO Lietuva

UAB „Pepco Lithuania“

Viršuliškių skg. 34-1,

LT-05132, Vilnius

NERANDATE ATSAKYMO Į SAVO KLAUSIMĄ?

Susisiekite su mumis!

UŽKLAUSOS FORMA

Duomenų valdytojas: UAB „Pepco Lithuania“, Viršuliškių skg. 34-1, Vilnius, Lietuva.

Duomenų tvarkymo tikslai: atsakymas arba informacija, susiję su elektroniniu būdu siųsta užklausa.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 str. 1 d. f) skyrius – duomenų valdytojo teisėti interesai, t. y. ryšių palaikymas su suinteresuotais asmenimis.

Duomenų saugojimo laikotarpis: Jūsų duomenys bus saugojami tol, kol bus pasiektas anksčiau minėtas (jų saugojimo) tikslas, t. y. atsakyta užklausa, bei archyvavimo tikslais priklausomai nuo užklausos turinio.

Duomenų gavėjai: duomenų valdytojo prašymu duomenis tvarkantys subjektai ir valdžios institucijos, turinčios teisę gauti asmens duomenis pagal įstatymą.

Pareiga dalytis duomenimis: asmens duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas norint gauti atsakymą (į užklausą).

Jūsų teisės, susijusios su asmens duomenimis: reikalauti, kad Jūsų duomenys būtų ištaisyti arba ištrinti, arba jų tvarkymas būtų apribotas. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą Priežiūros institucijai, kuri prižiūri asmens duomenų apsaugą bei teisę į prieigą prie savo duomenų.

Duomenų apsaugos darbuotojo kontaktiniai duomenys: iodo@pepco.eu.