Mėgstamiausi

Mano parduotuvė

0

Apie mus

PEPCO – tai nuolatinis augimas

Esame Europos parduotuvių tinklas, siūlantis drabužius visai šeimai ir namų gaminius mažomis kainomis.
Savo plėtrą Lenkijoje pradėjome daugiau nei prieš dvidešimt metų. Šiandien mes esame keliolikoje Europos šalių. Per šį laiką tapome pačiu vienu populiariausių vaikiškų drabužių pardavėju ir dekoratyvinių prekių tiekėjų lyderiu. Už savo sėkmę esame dėkingi mūsų žmonėms ir jų pasišventimui.

Kas mus skatina?

Klientas visada yra mūsų dėmesio centre, todėl tobulėjame atsižvelgdami į jo lūkesčius ir poreikius. Didžiausias mūsų pranašumas yra platus prekių už prieinamą kainą asortimentas, patogios parduotuvės ir draugiškas aptarnavimas.
01

Mūsų misija

Suteikti savo klientams lengviausią būdą gauti visus produktus, kurių jiems reikia kasdien, kad galėtų aprengti savo šeimas bei puošti ir prižiūrėti savo namus už žemiausias kainas.
02

Mūsų vizija

Mūsų tikslas – tapti didžiausiu, geriausiu, pigiausiu ir plačiausiai žinomu mažų kainų aprangos ir namų apyvokos produktų prekės ženklu Europoje.
03

Mūsų strategija

Mūsų strategija grindžiama keturiais esminiais praktiniais ramsčiais: Daugiau – Geriau – Paprasčiau – Pigiau, kurie daro esminę įtaką verslo plėtrai ir Kultūrai, Darbo Aplinkai, Karjerai ir Pasiekimams. Tai būtų neįmanoma be mūsų darbuotojų nuolatinio tobulėjimo.

Mūsų skaičiai kalba patys už save!

> 28 milijonai

KLIENTŲ PER MĖNESĮ

> 1000

ŽMONIŲ LENKIJOS CENTRINIAME BIURE

> 26 000

DARBUOTOJŲ 17 EUROPOS ŠALIŲ

> 3 tūkstančiai

PARDUOTUVIŲ 17 EUROPOS ŠALIŲ

> 20 metų

NUOLATINĖS PLĖTROS

> 200 000 m2

SANDĖLIŲ ERDVĖS EUROPOJE

Norime pasiekti visus

Kasmet atidarome vidutiniškai tris šimtus naujų parduotuvių ir patenkame į mažiausiai dvi naujas Europos rinkas. Vien per pastarąjį dešimtmetį PEPCO darbuotojų skaičius išaugo dešimt kartų.
Sutelkiame dėmesį į tai, kad užtikrintume ne tik geriausią finansiškai patrauklių produktų prieinamumą, bet ir kuo platesnę geografinę aprėptį.

Parduotuvių skaičius atskirose šalyse:

Lenkija
1244
Čekija
284
Slovakija
144
Rumunija
440
Vengrija
239
Slovėnija
38
Kroatija
119
Lietuva
79
Latvija
59
Estija
35
Bulgarija
149
Italija
149
Serbija
120
Ispanija
197
Austrija
72
Vokietija
36
Graikija
21
Portugalija

 

 

Mažmeninės prekybos tinklas PEPCO priklauso „Pepco Group“. Kompanija siūlo savo klientams, – ypač šeimoms, mėgstančioms sutaupyti, – paklausiausių greito vartojimo kategorijų prekes ir drabužius.

 

 

 

PEPCO, „Poundland“ ir „Dealz“ yra grupei priklausančios mažo bei vidutinio dydžio parduotuvės, kurios veikia daugiau kaip 4000 lokacijų: prekybos centruose, pagrindinėse miestų gatvėse ir mažmeninės prekybos parkuose, 19 Europos valstybių.

2021 gegužę „Pepco Group“ akcijomis pradėta prekiauti Varšuvos vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos apie „Pepco Group“ rasite čia

Mūsų istorija yra sėkmės istorija!

2022

Augame toliau ir atidarome pirmąsias parduotuves Vokietijoje ir Graikijoje.

2021

Mūsų parduotuvės jau veikia Ispanijoje ir Austrijoje.

2020

Atidarome parduotuves Italijoje ir Serbijoje.

Lenkijoje švenčiame 1000-osios PEPCO parduotuvės atidaymą.
2019

Prie PEPCO šeimos prisijungia Bulgarija.

2018

Veiklą pradedame Latvijoje ir Estijoje.

2017

Atidarome parduotuves Kroatijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje.

2016

Mums pavyko padvigubinti parduotuvių skaičių trumpiau kaip per dvejus metus ir atidaryti 1 000-ją PEPCO parduotuvę.

2015

PEPCO jau galima apsilankyti Rumunijoje ir Vengrijoje.

2014

Švenčiame 500-osios PEPCO parduotuvės atidarymą.

Nuo 2013

Mūsų parduotuvės tampa prieinamos pirkėjams Lenkijoje.

PEPCO parduotuvės atidaromos Čekijoje ir Slovakijoje.
2007

Atidaryta 100-oji PEPCO parduotuvė.

2004

Pirmosios 14 PEPCO parduotuvių atidaromos Poznanėje, Bydgoščiuje ir Gdanske.

1999

Tinklo verslo pagrindų kūrimo pradžia.

Mūsų darbuotojai yra PEPCO vizitinė kortelė!

Įmonė dinamiškai vystosi savo darbuotojų dėka, o jie kartu su ja mokosi, seka savo siekius ir yra paaukštinami pareigose.

Visame PEPCO tinkle dirba daugiau nei 24 000 darbuotojų, iš jų daugiau nei 1000 yra Poznanės centriniame ofise ir daugiau nei 1 000 – paskirstymo centre. Tarp dabartinių darbuotojų vis dar yra žmonių, kurie 1999 metais kelių dešimčių grupėje pradėjo kurti mūsų įmonę. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mums, nepaisant veiklos masto, pavyksta išlaikyti atvirą šeimos atmosferą.

Prieš penkerius metus buvau atsakinga už vieną rinką, o šiandien, būdama Pietų Europos regiono pardavimų direktore, vadovauju aštuonioms skirtingoms šalims. Tai puiki patirtis, nes, nepaisant nuoseklios organizacijos kultūros, aš vis tiek turiu galimybę išmokti naujos kultūros ir šiek tiek kitokio požiūrio į kasdienį gyvenimą.
Į PEPCO nedirbančių žmonių užduodamą klausimą, apie nenutrūkstamos sėkmingos įmonės plėtros per daugiau nei 20 metų pagrindus, visada atsakau – puikūs darbuotojai ir darbo atmosfera, pagrįsta penkiomis vertybėmis, kuriomis vadovaujasi įmonė, t. y. pagarba, sąžiningumu, bendradarbiavimu, entuziazmu ir tobulėjimu. Dirbdamas PEPCO nuo pat pirmos įmonės veiklos dienos, pats tai patiriu kiekvieną dieną.
PEPCO yra tarptautinio bendradarbiavimo vieta. Čia dirba patikimi žmonės, kurie kasdien rodo nuostabų atsidavimą ir norą siekti sėkmės. IT skyriuje visuomet vis laukia nauji iššūkiai ir nauji projektai. Tarp mūsų yra mokymosi iš klaidų kultūra, kur nesėkmės vertinamos kaip galimybė mokytis ir tobulėti.
Darbas įmonėje, kuri negaili išteklių ir rūpinasi jauniausių darbuotojų tobulėjimu bei švietimu, leidžia jiems įgyvendinti savo socialinių projektų idėjas, yra svajonių išsipildymas visiems, norintiems veikti įmonių socialinės atsakomybės srityje.

Jau šiandien tapkite mūsų sėkmės dalimi!

Priedai darbuotojams
Profesiniai iššūkiai
Galimybė tobulėti
Mokymų sistema
Tarptautinė aplinka
Draugiška atmosfera
Darbuotojo nuolaida
... ir dar daug daugiau!

Socialinė atsakomybė

PEPCO socialiniai prioritetai sukasi apie vaikus ir jų laisvalaikio kokybės gerinimą, jų vystymąsi ir ugdymą bei tai, kad vaikams būtų suteiktos vienodos gyvenimo galimybės. Bendradarbiaujame su viešomis labdaros organizacijomis, vystome savo pačių paramos programas ir įsitraukiame kaip savanoriai. Kiekvienoje šalyje, kurioje veikiame, vykdome įvairias iniciatyvas, skirtas vaikams.

Zrównoważony rozwój

Chcemy prowadzić naszą działalność w sposób zrównoważony, koncentrując się na kilku głównych obszaracg rozwoju.

Obejmujących pracowników i klientów, łańcuch dostaw oraz wspierającą biznes infrastrukturę.

Sunkus darbas duoda rezultatų!

2020 m. "BabyBlog" apdovanojimai – metų apranga

Nominacijas į įvairias vaikiškų prekių kategorijas siūlo mamos iš visos Lietuvos. Vėliau, balsavimo būdu, yra renkami daugiausia Lietuvos mamų simpatijų sulaukę...
Skaityti daugiau
Nominacijas į įvairias vaikiškų prekių kategorijas siūlo mamos iš visos Lietuvos. Vėliau, balsavimo būdu, yra renkami daugiausia Lietuvos mamų simpatijų sulaukę prekių ženklai.

DEŠIMTMEČIO aptarnavimo kokybės žvaigždė

Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus ir kasmet apdorojama milijonai duomenų. Atliktas tyrimas dar kartą aiškiai parodo, kad PEPCO klientai mus vertina kaip draugišką ir patikimą prekės ženklą.

2020 m. super prekės ženklo apdovanojimas

Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems ir novatoriškiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2020 m. super prekės...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems ir novatoriškiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2020 m. super prekės ženklo apdovanojimą už kokybę, pasitikėjimą ir reputaciją. Reitinge vertinama: atskirų prekės ženklų padėtis rinkoje ir jų pažanga, produktų ar paslaugų kokybė ir klientų pasitikėjimo laipsnis.

Dešimtmečio prekės ženklas

PEPCO prekės ženklui suteiktas ypatingas apdovanojimas jubiliejinėje programoje „Geras prekės ženklas - kokybė, pasitikėjimas, reputacija“ už reguliarų pasirodymą plebiscite 2009–2019 m....
Skaityti daugiau
PEPCO prekės ženklui suteiktas ypatingas apdovanojimas jubiliejinėje programoje „Geras prekės ženklas - kokybė, pasitikėjimas, reputacija“ už reguliarų pasirodymą plebiscite 2009–2019 m. laikotarpiu. PEPCO yra vienintelis prekės ženklas, kuris dešimt metų apdovanojimas žemų kainų prekių prekybos kategorijoje ir viena labiausiai vartotojų ir rinkos ekspertų vertinamų įmonių!

2019 m. aptarnavimo kokybės žvaigždė

Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus ir kasmet apdorojama milijonai duomenų. Atliktas tyrimas dar kartą aiškiai parodo, kad PEPCO klientai mus vertina kaip draugišką ir patikimą prekės ženklą.

2019 m. super prekės ženklo apdovanojimas

Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems ir novatoriškiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2019 m. super prekės...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems ir novatoriškiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2019 m. super prekės ženklo apdovanojimą už kokybę, pasitikėjimą ir reputaciją. Reitinge vertinama: atskirų prekės ženklų padėtis rinkoje ir jų pažanga, produktų ar paslaugų kokybė ir klientų pasitikėjimo laipsnis.

2018 m. „Forbes“ deimantai

Tai dinamiškiausiai besivystančių įmonių Lenkijoje reitingas. Bendradarbiaujant su „Forbes“ mėnraščio redaktoriais ir remiantis „Bisnode Polska“ agentūros surinktais duomenimis, sukuriama teigiamą patikimumo...
Skaityti daugiau
Tai dinamiškiausiai besivystančių įmonių Lenkijoje reitingas. Bendradarbiaujant su „Forbes“ mėnraščio redaktoriais ir remiantis „Bisnode Polska“ agentūros surinktais duomenimis, sukuriama teigiamą patikimumo reitingą turinčių įmonių duomenų bazė. PEPCO vėl buvo plebiscito nugalėtoja.

2018 m. aptarnavimo kokybės žvaigždė

Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą, kurioje tiriamas vartotojų pasitenkinimo lygis visus metus ir kasmet apdorojama milijonai duomenų. Atliktas tyrimas dar kartą aiškiai parodo, kad PEPCO klientai mus vertina kaip draugišką ir patikimą prekės ženklą.

2018 m. super prekės ženklo apdovanojimas

Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2018 m. super prekės ženklo apdovanojimą...
Skaityti daugiau
Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems prekės ženklams. PEPCO prekės ženklas dar kartą gavo 2018 m. super prekės ženklo apdovanojimą už kokybę, pasitikėjimą ir reputaciją. Reitinge vertinama: atskirų prekės ženklų padėtis rinkoje ir jų pažanga, produktų ar paslaugų kokybė ir klientų pasitikėjimo laipsnis.

2017 m. „AI Excellence Award“ apdovanojimas

Prestižinis apdovanojimas „Best Retailer of the Year 2017“ ir „AI Excellence Award“ už didžiausią 2017 metų pasiekimą: 1000-osios parduotuvės atidarymas. „AI...
Skaityti daugiau
Prestižinis apdovanojimas „Best Retailer of the Year 2017“ ir „AI Excellence Award“ už didžiausią 2017 metų pasiekimą: 1000-osios parduotuvės atidarymas. „AI Global Media“ skiriami apdovanojimai.

2017 m. super prekės ženklo apdovanojimas

Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems prekės ženklams.
Apdovanojimas skiriamas Lenkijos rinkoje labiausiai besivystantiems, atpažįstamiems prekės ženklams.

2017 m. aptarnavimo kokybės žvaigždė

Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą.
Apdovanojimas įmonėms skiriamas už aukštą vartotojų aptarnavimo kokybę, vertinamą pagal Lenkijos paslaugų kokybės programą.

2017 m. „Forbes“ deimantai

Jau dešimtą kartą, bendradarbiaujant su „Forbes“ mėnraščio redaktoriais, „Bisnode Polska“ sukūrė dinamiškiausiai besivystančių šalies įmonių sąrašą. Tų, kurios savo vertę padidino...
Skaityti daugiau
Jau dešimtą kartą, bendradarbiaujant su „Forbes“ mėnraščio redaktoriais, „Bisnode Polska“ sukūrė dinamiškiausiai besivystančių šalies įmonių sąrašą. Tų, kurios savo vertę padidino greičiausiai per pastaruosius trejus metus. Didžiosios Lenkijos regiono išskirtinių įmonių reitinge PEPCO užėmė pirmąją vietą.

2016 m. „Retailers' Awards“ apdovanojimai

„Retailers' Awards“ yra vienas didžiausių renginių Lenkijoje, kuriame kasmet dalyvauja keli šimtai svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos investuotojų ir kūrėjų. PEPCO...
Skaityti daugiau
„Retailers' Awards“ yra vienas didžiausių renginių Lenkijoje, kuriame kasmet dalyvauja keli šimtai svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos investuotojų ir kūrėjų. PEPCO laimėjo kategorijoje „Best Expansion“, o mūsų generalinis direktorius Marcin Stańko buvo nominuotas „ Best Manager of the Year“ apdovanojimui.

2016 m. gero prekės ženklo apdovanojimas

Šis apdovanojimas skiriamas novatoriškiausiems, besivystantiems ir atpažįstamiems Lenkijos prekės ženklams. Reitinge vertinama: atskirų prekės ženklų padėtis rinkoje ir jų pažanga, produktų...
Skaityti daugiau
Šis apdovanojimas skiriamas novatoriškiausiems, besivystantiems ir atpažįstamiems Lenkijos prekės ženklams. Reitinge vertinama: atskirų prekės ženklų padėtis rinkoje ir jų pažanga, produktų ar paslaugų kokybė ir klientų pasitikėjimo laipsnis. PEPCO „Gero prekės ženklo“ titulą iškovojo trečią kartą iš eilės.

2016 m. „Forbes“ deimantai

Tai dinamiškiausiai besivystančių įmonių Lenkijoje reitingas. Remiantis agentūros surinktais duomenimis, sukuriama teigiamą patikimumo reitingą turinčių įmonių duomenų bazė. PEPCO vėl buvo...
Skaityti daugiau
Tai dinamiškiausiai besivystančių įmonių Lenkijoje reitingas. Remiantis agentūros surinktais duomenimis, sukuriama teigiamą patikimumo reitingą turinčių įmonių duomenų bazė. PEPCO vėl buvo plebiscito nugalėtoja.

2015 m. „Verslo gepardai“

Nugalėtojų sąrašas sudaromas atsižvelgiant į rinkos vertės padidėjimą. Analizei atrenkamos įmonės, kurios per tam tikrą laikotarpį gavo atitinkamas pajamas ir pelną,...
Skaityti daugiau
Nugalėtojų sąrašas sudaromas atsižvelgiant į rinkos vertės padidėjimą. Analizei atrenkamos įmonės, kurios per tam tikrą laikotarpį gavo atitinkamas pajamas ir pelną, o jų kapitalo vertė yra teigiama. Lenkijos įmonių finansinius rezultatus analizuoja Europos verslo institutas.

2014 m. „Retailers' Awards“ apdovanojimai

„CEE Retailers' Awards“ renginys yra vienas didžiausių komercinio nekilnojamojo turto renginių Lenkijoje. Jame kasmet dalyvauja keli šimtai svarbiausių Vidurio ir Rytų...
Skaityti daugiau
„CEE Retailers' Awards“ renginys yra vienas didžiausių komercinio nekilnojamojo turto renginių Lenkijoje. Jame kasmet dalyvauja keli šimtai svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos investuotojų ir kūrėjų. PEPCO laimėjo kategorijoje „Discount Retailer of the Year 2014“.