Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

Apie įmonę

Pepco reiškia nuolatinį tobulėjimą

Mūsų pirkėjai mėgsta Pepco, kur gali įsigyti mėgstamų aukštos kokybės produktų labai mažomis kainomis. O mes, Pepco, mylime savo pirkėjus.
Siūlome prekes, kurios leidžia visai šeimai išreikšti savo stilių ir pagražinti interjerą. Po daugiau nei 20 metų įtempto darbo Pepco tapo populiariausia vaikiškų drabužių mažmeninės prekybos įmone ir pirmaujančia namų interjero prekių tiekėja daugelyje Europos šalių. Todėl mūsų parduotuvėse kiekvieną mėnesį apsilanko dešimtys milijonų pirkėjų.

Norime pasiekti kiekvieną pirkėją

Kasmet atidarome šimtus naujų parduotuvių. Vien per pastaruosius dešimt metų Pepco darbuotojų skaičius išaugo dešimt kartų. Mūsų tikslas – atidaryti parduotuves visoje Europoje, kad jose galėtų lankytis kuo daugiau žmonių. Tapkite šios misijos dalimi.
Sutelkiame dėmesį į tai, kad užtikrintume ne tik geriausią finansiškai patrauklių produktų prieinamumą, bet ir kuo platesnę geografinę aprėptį.

Parduotuvių skaičius atskirose šalyse:

Lenkija
1335
Čekija
301
Slovakija
151
Rumunija
460
Vengrija
252
Slovėnija
40
Kroatija
126
Lietuva
87
Latvija
60
Estija
37
Bulgarija
165
Italija
191
Serbija
133
Ispanija
228
Vokietija
63
Graikija
31
Portugalija
14
Bosnija ir Hercegovina
32

 

 

Pepco yra Pepco Group priklausantis mažmeninės prekybos prekės ženklas. Įmonė visada stengiasi savo pirkėjams, ypač šeimoms, turinčioms ribotą biudžetą, pasiūlyti viską, ko reikia namams įrengti ir pagražinti, pagrindinių kategorijų namų apyvokos reikmenis, drabužius visai šeimai bei kitas plataus vartojimo prekes.

Pepco, Poundland ar Dealz – mažų ir vidutinio dydžio Pepco Group parduotuvių galima rasti daugiau nei 4 000 prekybos vietų viesoje Europoje – prekybos centruose, prekybos parkuose, pagrindinėse miestų gatvėse ar net atokiau esančiose vietose.
Pepco Group nuo 2021 m. gegužės mėn. yra įtraukta į Varšuvos vertybinių popierių biržos prekybos sąrašus.

 

Jau šiandien tapkite mūsų sėkmės dalimi!

Priedai darbuotojams
Profesiniai iššūkiai
Galimybė tobulėti
Mokymų sistema
Tarptautinė aplinka
Draugiška atmosfera
Darbuotojo nuolaida
... ir dar daug daugiau!