Antram pigesniam žaislui taikoma 50 proc. Nuolaida / akcija vyksta nuo 05 15 iki 06 02 / Informacija apie akciją

Mėgstamiausi

Mano parduotuvė

0

Klausimai ir atsakymai

Turite klausimą ir neradote į jį atsakymo mūsų svetainėje? Kviečiame perskaityti žemiau pateiktus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Parduotuvės

Kviečiame naudotis mūsų parduotuvių paieškos sistema, kurioje rasite visų Pepco parduotuvių, esančių Lietuvoje, žemėlapį.

Mūsų parduotuvės neturi klientų aptarnavimo telefono numerio. Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis į artimiausią parduotuvę arba rašyti mums elektroniniu paštu: klientas.lt@pepco.eu.

Kviečiame naudotis Pepco parduotuvių paieškos sistema, kurioje rasite žemėlapį, rodantį visų mūsų parduotuvių, esančių Lietuvoje, tikslius adresus ir darbo valandas.

Pepco prekiauja tik fizinėse parduotuvėse. uo pat įmonės gyvavimo pradžios mes daugiausia dėmesio skiriame patogiai parduotuvių vietai ir patraukliam įrengimui. Mūsų mažmeninės prekybos tinklas gana didelis, todėl galime užtikrinti, kad kuo daugiau klientų tiesiogiai pasiektų didelį prekių asortimentą.

Norime būti arti savo klientų, todėl jie gali mus rasti miestų centruose ir prekybos centruose, kur šalia maisto parduotuvių ir maitinimo įstaigų mes siūlome savo didelį prekių asortimentą.

Mes norime būti kuo arčiau savo klientų, todėl intensyviai plečiame mūsų mažmeninį prekybos tinklą. Tikimės, kad jau greitai galėsime švęsti naujos Pepco parduotuvės atidarymą jūsų mieste.

Mūsų tinklalapio pagrindinio meniu viršuje matyti šalių, kuriose yra Pepco parduotuvės sąrašas. Pepco parduotuvių paieškos sistema jums padės surasti visas parduotuves užsienio šalyse.

Grąžinimai, keitimai, garantija

Visose mūsų parduotuvėse galioja PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA: per 30 dienų pirkėjas gali grąžinti nepažeistą „lyg nauja“ prekę kartu su įsigijimo įrodymu – kvitu (ar banko išrašu) ir nepažeista kainos etikete. Daugiau informacijos apie PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ rasite čia.

Taip, galite grąžinti prekes bet kurioje Pepco parduotuvėje, esančioje Lietuvoje. Daugiau apie tai galite paskaityti čia.

Jeigu nebeturite pirkimo kvito, tačiau pirkimo metu atsiskaitėte mokėjimo kortele, grąžinant prekę galite pateikti bankinio mokėjimo išrašą.

Deja, to padaryti negalite. Prašome grąžinti prekę į parduotuvę nepažeistoje pakuotėje, su etikete ir būklės „lyg nauja“.

Kai kurios asmeninio naudojimo prekės negali būti grąžintos. Visą sąrašą rasite ČIA.

Gavus pretenziją arba grąžinant prekę, pinigų grąžinimas į mokėjimo kortelės sąskaitą turėtų įvykti per 5 darbo dienas, nuo teigiamo sprendimo pateikimo dėl pretenzijos arba prekės grąžinimo.

Prekių, įsigytų Pepco parduotuvėse, garantijos galiojimo laikas yra 2 metai. Jeigu per šį garantinį laikotarptį pastebėsite kokių nors kokybės trūkumų, galite pateikti pretenziją bet kurioje Pepco parduotuvėje, esančioje Lietuvoje. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Mes priimame pretenzijas kiekvienoje Pepco parduotuvėje. Tiesiog atneškite prekę su trūkumu, pateikite įsigijimo įrodymą (kvitą, ar bankinį išrašą), bei užpildykite pretenzijos formą. Jūsų pretenziją išnagrinėsime per 14 dienų. Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

Jei Jūsų pretenzija buvo atmesta ir nesutinkate su mūsų sprendimu, turite teisę apskųsti sprendimą dėl pretenzijos Pepco parduotuvėje. Šis procesas yra toks pat, kaip ir paprastos pretenzijos atveju – turite užpildyti kitą pretenzijos formą.

Prekes galima grąžinti per 30 dienų nuo įsigijimo. Prekė turi būti nenaudota, su originalia etikete ir pirkimo kvitu kaip pirkimo įrodymu. Pateikti pretenziją klientas turi teisę dėl bet kurios ne visos vertės (panaudotos) prekės per 2 metus nuo jos įsigijimo, jei aptinkami kokybės defektai. Pretenzijos turi būti pateikiamos kartu su pirkimo kvitu arba banko kortelės sąskaitos išrašu.

Pateikti pretenzijas, grąžinti prekes galima bet kurioje Pepco parduotuvėje Lietuvoje.

Pretenzijos ir pagyrimai gali būti pateikti užpildant mūsų svetainėje esančią kontaktinę formą, siunčiant elektroninį laišką adresu: klientas.lt@pepco.eu arba užpildant kliento apklausos formą, kuri pateikiama pirkėjui paprašius atsiskaitymo metu.

Prekės

Dėkojame, kad kreipėtės į mus su klausimu apie produkto prieinamumą. Vertiname jūsų susidomėjimą mūsų prekėmis. Atsiprašome už nepatogumus, tačiau šiuo metu neturime galimybės pateikti informacijos apie produktų prieinamumą konkrečiose parduotuvėse.

Galite paprašyti rezervuoti prekę konkrečioje parduotuvėje, kurioje planuojate ją įsigyti.

Leidinio prekės yra pasiekiamos visose parduotuvėse nuo pasiūlymo pradžios iki tol, kol yra atsargų.

Internetinėje svetainėje (ne leidinyje) pateikti pasiūlymai gali skirtis, priklausomai nuo atsargų kiekio tam tikroje parduotuvėje (kai kurios prekės gali būti tik tam tikrose parduotuvėse). Atkreipkite dėmesį, kad svetainėje nuotraukose pavaizduoti prekių pavyzdžiai gali šiek tiek skirtis nuo tikrų prekių.

Prekės yra tiekiamos 3 ar 4 kartus per savaitę. Pristatymo dienos skirtingose parduotuvėse gali skirtis.

Informaciją apie mūsų prekes galite rasti spausdintuose leidiniuose ir internete, mūsų svetainėje, mūsų oficialiose „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Informaciją apie vykstančius išpardavimus galite rasti spausdintuose leidiniuose ir internete, mūsų svetainėje, mūsų oficialiose „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Paslaugos ir mokėjimai

Atsiprašome, bet šiuo metu dovanų kortelėmis neprekiaujame.

Taip, daugiau informacijos apie šią paslaugą rasite ČIA.

PVM sąskaitą-faktūrą už prekes, kurias įsigijote, galite gauti kiekvienoje Pepco parduotuvėje. Sąskaitos faktūros yra išrašomos remiantis galiojančiais įstatymais per 7 dienas nuo prekių įsigijimo datos, tam užtenka pateikti kasos kvitą.

Taip, PVM sąskaitos faktūros kopiją galite gauti apsilankę parduotuvėje, kurioje įsigijote prekę, arba pateikę užkausą mūsų elektroniniu adresu klientas.lt@pepco.eu.

Ne, pirkimo kvitas spausdinamas tik vieną kartą pirkimo metu ir negali būti dubliuojamas ar kartojamas.

Taip, mūsų parduotuvėse yra speciali rūšiavimo dėžė naudotoms baterijoms.

Bendradarbiavimas

Prašome kreiptis į mus per mūsų interneto svetainėje esančią formą. Ieškokite skilties „Patalpų Nuoma“.

Prašome kreiptis į mus per mūsų interneto svetainėje esančią formą. Ieškokite skilties „Administracija“. Jūsų žinutė bus nusiųsta reikiamam skyriui.

Visus darbo pasiūlymus galite rasti mūsų tinklalapyje skirtuke „Karjera“. Kandidatuoti galite per mūsų svetainę arba tiesiogiai, atnešdami gyvenimo aprašymą į parduotuvę, kurioje norite dirbti. Jeigu jums kiltų kokių nors konkrečių klausimų, susijusių su įdarbinimo procesu, naudokitės kontaktine forma, kurią rasite mūsų svetainėje. Ieškokite antraštės „Įdarbinimas“.

Visus Pepco darbo pasiūlymus galite rasti mūsų tinklalapyje skirtuke „Karjera“. Kandidatuoti galite per mūsų svetainę. Jeigu jums kiltų kokių nors konkrečių klausimų, susijusių su įdarbinimo procesu, naudokitės kontaktine forma, kurią rasite mūsų svetainėje. Ieškokite antraštės „Įdarbinimas“.

Kviečiame apsilankyti skiltyje „Karjera“.Ten rasite visą reikiamą informaciją, susijusią su darbu skirtingose mūsų kompanijos srityse ir skyriuose. Jeigu jums kiltų kokių nors konkrečių klausimų, susijusių su konkrečia darbo pozicija, prašome užpildyti kontaktinę formą, kurią rasite mūsų svetainėje. Ieškokite antraštės „Įdarbinimas“.

Kviečiame apsilankyti skiltyje „Karjera“. Ten rasite visą reikiamą informaciją apie praktiką ir mokymus Pepco kompanijoje bei darbo pasiūlymus. Jeigu jums kiltų kokių nors konkrečių klausimų, susijusių su specifine darbo pozicija, prašome užpildyti kontaktinę formą, kurią rasite mūsų svetainėje. Ieškokite antraštės „Įdarbinimas“.

Jeigu jums kyla konkrečių klausimų, susijusių su įdarbinimo procesu, prašome užpildyti kontaktinę formą, kurią rasite mūsų svetainėje. Ieškokite antraštės „Įdarbinimas“.

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.