Mano parduotuvė
LOADER

Bendradarbiaujame su

SOS vaikų kaimai

Europos šalyse, kuriose veikia PEPCO, mes bendradarbiaujame su vietiniais kaimais, priklausančiais tarptautinei „SOS vaikų kaimų“ organizacijai. Jie remia paliktus ir našlaičiais tapusius vaikus, taip pat tuos, kurių tėvų teisės yra apribotos, siekdami geriausiu įmanomu būdu paruošti juos suaugusiųjų gyvenimui. Šiuose kaimuose PEPCO remia įvairius edukacinius ir laisvalaikio projektus.

„Junior Achievement“ Lietuva

Lietuvoje mes bendradarbiaujame su šia nevyriausybine organizacija. Ji priklauso tarptautiniam „Junior Achievement“ tinklui, jos tikslas įkvėpti ir paruošti jaunus žmones globaliai ekonomikai. PEPCO remia projektus ugdančius verslumo įgūdžius. Projektai skirti vidurinę mokyklą lankantiems vaikams iš problematiškų vietovių ar aplinkų.

Maišeliai

Visos socialinės kampanijos yra visiškai finansuojamos iš pelno, gauto iš daugkartinių maišelių ir krepšių pardavimo mūsų parduotuvėse. Mūsų plastikiniai maišeliai yra „ecoLoop“ maišeliai, pagaminti iš 80% perdirbtų folijos atliekų ir 100% tinka perdirbimui. Tokiu būdu mes stengiamės sumažinti neigiamą plastiko poveikį mūsų aplinkai, o lėšas, gautas iš pardavimo, paskirstome svarbioms reikmėms.