Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

Socialinės atsakomybė

Bendradarbiaujame su

SOS vaikų kaimai

Europos šalyse, kuriose veikia „Pepco”, mes bendradarbiaujame su vietiniais kaimais, priklausančiais tarptautinei „SOS vaikų kaimų“ organizacijai. Jie remia paliktus ir našlaičiais tapusius vaikus, taip pat tuos, kurių tėvų teisės yra apribotos, siekdami geriausiu įmanomu būdu paruošti juos suaugusiųjų gyvenimui. Šiuose kaimuose „Pepco” remia įvairius edukacinius ir laisvalaikio projektus.

Eikite į „SOS vaikų kaimai“ svetainę

„Junior Achievement“ Lietuva

Lietuvoje mes bendradarbiaujame su šia nevyriausybine organizacija. Ji priklauso tarptautiniam „Junior Achievement“ tinklui, jos tikslas įkvėpti ir paruošti jaunus žmones globaliai ekonomikai. „Pepco” remia projektus ugdančius verslumo įgūdžius. Projektai skirti vidurinę mokyklą lankantiems vaikams iš problematiškų vietovių ar aplinkų.

JA Lietuva

„Gelbėkit vaikus“ Lietuva

„Gelbėkit vaikus“ yra nepolitinė, nereliginė ir nevyriausybinė organizacija, atstovaujanti vaiko teisėms ir siekianti ilgalaikių teigiamų pokyčių vaikų gyvenime. „Gelbėkit vaikus“ remia 48 vaikų dienos centrus visoje Lietuvoje, kurie kasdien teikia pagalbą daugiau nei 1000 vaikų ir jų šeimų. Dauguma šių vaikų auga šeimose, kurioms gresia skurdas ir socialinė atskirtis.

Eikite į „Gelbėkit vaikus" svetainę

Maišeliai

Visos socialinės kampanijos yra visiškai finansuojamos iš pelno, gauto iš daugkartinių maišelių ir krepšių pardavimo mūsų parduotuvėse. Mūsų plastikiniai maišeliai yra „EcoLoop“ maišeliai, pagaminti iš 85% perdirbtų medžiagų ir 100% tinka perdirbimui. Tokiu būdu mes stengiamės sumažinti neigiamą plastiko poveikį mūsų aplinkai, o lėšas, gautas iš pardavimo, skiriame socialinėms iniciatyvoms.

„Pepco“ PARAMOS MEŠKUČIAI PADĖDA VAIKAMS!

„Pepco” paramos meškučiai ne tik pliušiniai ir labai draugiški, visų svarbiausia – jie dalijasi gėriu. Tai speciali „Pepco” paramos programa, kuria prisidedami kiekvienas – pirkdami meškiuką, mūsų pirkėjai pradžiugina savo vaikus, o taip pat priseda prie gerų darbų. Visas pelnas, gautas pardavus paramos meškučius, bus skirtas Ukrainos vaikų, globojamų mūsų partnerių „SOS Vaikų kaimai” asmeniniam tobulėjimui, integracijai ir gerovei remti.  

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.