Turinys:

  1. Tradicinės Valentino dienos dovanos
  2. Smulkios dovanos Valentino dienai
  3. Kūrybiškos Valentino dienos dovanų idėjos

Valentino diena, dar vadinama įsimylėjėlių švente, yra puiki proga parodyti mylimam žmogui, koks jis mums svarbus. Valentino dienos dovanos – paprastas būdas išreikšti jausmus be žodžių. Galime rinktis tradicines gėles ir šokoladinius saldainius, dovanoti mylimam žmogui papuošalus ar nedidelį daiktą namams, pavyzdžiui, kvepiančią žvakę ar rėmelį su jūsų bendra nuotrauka. Sužinokite, kokią Valentino dienos dovaną galite padovanoti vasario 14 d.!

Tradicinės Valentino dienos dovanos

Valentino dienos proga tam tikros dovanos laikomos klasikinėmis ir visada yra populiarios. Juk šios tradicinės dovanos turi didelę galią paprastai išreikšti jausmus!

Gėlės (ypač raudonos rožės!) laikomos universaliu meilės simboliu. Rinkdamiesi puokštę galite pridėti asmeninį laiškelį ir pasirūpinti iškilmingu pristatymu. Aukštos kokybės šokolado saldainių dėžutė – dar viena Valentino dienos klasika. Kad ši dovana būtų ypatingesnė ir asmeniškesnė, ieškokite šokoladinių saldainių su specialiais įdarais, neįprastais skonių deriniais arba originalios formos. Rinkdamiesi papuošalus atkreipkite dėmesį į tai, koks stilius labiausiai tinka gavėjui. Tai gali būti subtili apyrankė, elegantiškas vėrinys ar subtilus žiedas. Jei papildomai pasirūpinsite graviravimu – Valentino dienos dovana bus dar ypatingesnė.

Smulkios dovanos Valentino dienai

„Pepco“ infografikas "Ką pirkti Valentino dienai?“

Net ir nedidelė dovana gali turėti didelę reikšmę! Svarbu, kad tokia dovana būtų romantiška arba susijusi su gavėjo susidomėjimais. Kokios nedidelės, bet prasmingos dovanos puikiai tiks kaip Valentino dienos dovana?

Žvakės visada yra puiki idėja! Jie padeda sukurti magišką ir romantišką atmosferą, pripildydami interjerą šilto švytėjimo ir nuostabaus aromato. Rinkitės žvakes, kurių kvapai turi ypatingą reikšmę jums abiem, pavyzdžiui, primena bendras akimirkas ir patirtis. Taip pat galite rinktis gražias dekoratyvines žvakides, kurios taps ne tik praktišku, bet ir elegantišku dizaino elementu. Puiki žvakių ir žvakidžių alternatyva gali būti modernūs kvapų difuzoriai! Patikrinkite esamą „Pepco“ žvakių ir žvakidžių kolekciją.

Jei mylimas žmogus mėgsta skaityti, gera knyga gali būti puiki Valentino dienos dovana. Tai gali būti romantiškas romanas (puikiai tinka įsimylėjėlių šventei!), naujausia mėgstamo poeto eilėraščių knyga arba bet koks mylimo rašytojo romanas. Universali mažos Valentino dienos dovanos idėja būtų puodelis su romantišku šūkiu, asmeniniu dizainu ar bendra nuotrauka.

Vonios kosmetikos rinkiniai, pavyzdžiui, vonios druskos, vonios kamuoliukai ar išskirtiniai dušo geliai, taip pat puikiai tinka kaip Valentino dienos dovanos. Sukulentai ir kiti maži vazoniniai augalai arba bonsai medelis – tai dovana, kuri… augs kartu su jūsų meile. Nuotraukų rėmeliai dar viena puiki idėja Valentino dienos dovanai. Galite išsirinkti romantiškos tematikos rėmelį ir pridėti jūsų bendrą nuotrauką. Tai ne tik dovana, bet ir gražus bendrų akimirkų prisiminimas.

Kūrybiškos Valentino dienos dovanų idėjos

Valentino dienos dovanos iš „Pepco“

Valentino diena – puiki proga atskleisti savo kūrybiškumą ir išreikšti jausmus unikaliomis ir asmeninėmis dovanomis.

Pateikiame keletą įkvepiančių idėjų nestandartinėms ir rankų darbo dovanoms:

  • Bendrų prisiminimų albumas – sukurkite savo albumą su nuotraukomis ir užrašais, kuriuose užfiksuotos svarbiausios jūsų santykių akimirkos. Tai gali būti paprasta knygelė su įklijuotomis nuotraukomis ir trumpais aprašymais arba sudėtingesnis albumo projektas.
  • Rankų darbo žvakės – sukurkite savo žvakes su partnerio ar partnerės mėgstamais kvapais ir spalvomis. Tai ne tik asmeninė dovana, bet ir būdas sukurti romantišką atmosferą – rankų darbo žvakės spindesys ir kvapas tikrai sušildys jūsų mylimojo širdį.
  • Pilnas stiklainis meilės įrodymų – ant mažų kortelių parašykite, kas jums patinka kitame žmoguje ir už ką jį ypač vertinate. Įdėkite korteles į dekoratyvinį stiklainį – tai dovana, kuri kasdien primins gavėjui apie jūsų meilę.
  • Kulinarinis šedevras – jei maisto gaminimas yra jūsų aistra, paruoškite ypatingą patiekalą arba keletą mėgstamų partnerio skanėstų. Tai gali būti elegantiška vakarienė, naminiai saldumynai ar išskirtinis desertas. Pasirūpinkite tinkama susitikimo aplinka!
  • Suasmenintas paveikslas arba plakatas – sukurkite arba užsakykite paveikslą, kuris jums abiem kažką reiškia. Tai gali būti piešinys su svarbia citata, iliustracija ar nuotrauka iš aplankytos vietos arba plakatai, atspindintys bendrus pomėgius.

Atminkite, kad kalbant apie Valentino dienos dovanas, svarbiausia yra idėja ir jūsų įsipareigojimas. Kūrybiškos, rankų darbo dovanos ar asmeniniai daiktai – puikus būdas parodyti, kaip jums rūpi mylimo žmogaus laimė!