Turinys:

 1. Žaislai, kurie patiks jūsų vaikams 
 2. Dovanų idėjos mažiausiems vaikams 
 3. Dovanų ikimokyklinukams ir vyresniems vaikams idėjos 
 4. Kokią dovaną pirkti paaugliui? 
 5. Kokią Kalėdų dovaną pirkti paaugliams? 

Kalėdos – tai šeimos šilumos ir drauge praleistų akimirkų kupinas metas. Tai taip laikas, kada įprasta dovanoti dovanas artimiesiems. Niekas taip nekantriai laukia Kalėdų šventės ir dovanų kaip vaikai. Jei norite vaikui nupirkti tinkamą Kalėdų dovaną, peržiūrėkite mūsų pasiūlymus! 

Žaislai, kurie patiks jūsų vaikams 

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta dovanoti vaikams Kalėdų dovanas. Viena iš svarbiausių priežasčių yra ta, kad tai džiugina vaikus. Vaikai mėgsta gauti dovanas, ypač tas, kurios parinktos specialiai jiems. Dovanų išpakavimas per Kalėdas jiems yra magiška akimirka, kurią jie ilgai prisimins. 

Kalėdų dovanos vaikams taip pat yra būdas parodyti, kad juos mylime ir jais rūpinamės. Dovanos yra mūsų meilės ir rūpinimosi simbolis. Dovanodami vaikams dovanas, parodome, kad jie mums svarbūs ir norime, kad jie būtų laimingi. Pagaliau Kalėdų dovanos vaikams yra būdas stiprinti šeimos ryšius.  Dovanų išpakavimas drauge yra puiki proga praleisti laiką su šeima ir pasidžiaugti vieni kitais. Dovanos taip pat gali tapti daiktais, kurie vaikams primins laimingą vaikystę ir šeimos meilę. 

Kiekvienam vaikui nuostabiausia Kalėdų akimirka yra…dovanų išpakavimas! Ką slepia dideli, pilni dovanų maišeliai? Kas slypi po šiugždančiu popieriumi ir blizgių juostelių kaspinėliais? Įprastai tai išsvajoti ir nekantriai laukiami išskirtiniai žaislai, kurie netrukus praturtins vaiko kolekciją ir suteiks jam daug džiaugsmo. Peržiūrėkite „Pepco” jums siūlomas įkvepiančias dovanų idėjas! 

Dovanų idėjos mažiausiems vaikams 

Dovanos kelių mėnesių kūdikiams ir šiek tiek vyresniems mažyliams visų pirma turėtų skatinti jų harmoningą raidą. Verta rinktis lavinamuosius žaislus, kuriais bus smagu žaisti ir jie tuo pačiu metu lavins, skatindami mažylio sensorinę raidą ir ruošdami jį kitiems gyvenimo etapams. „Pepco” siūlo platų šio tipo žaislų asortimentą už patrauklią kainą! Nesvarbu, ar norite pirkti Kalėdų dovanas vienerių ar dviejų metų vaikui, užsukite į „Pepco” ir tikrai galėsite juos įsigyti už gerą kainą. 

Pepco infografikas apie žaislus kūdikiui Kalėdoms.

Pepco svajonių žaislų kataloge siūlomas didelis žaislų pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams. Žaislai suskirstyti į kelias kategorijas: 

 • Lėlės ir aksesuarai – šioje kategorijoje rasite įvairių tipų lėlių, pavyzdžiui, lėlių kūdikių, madingų lėlių, interaktyvių lėlių, taip pat lėlių aksesuarų, tokių kaip drabužėliai, baldai ir vežimėliai.  
 • Automobiliai ir lenktynių trasos – šioje kategorijoje rasite įvairių tipų automobilių, pavyzdžiui, lengvųjų automobilių, sunkvežimių, statybinių mašinų ir lenktyninių automobilių, taip pat lenktynių trasų ir kitų automobilių aksesuarų.  
 • Kaladėlės – šioje kategorijoje rasite įvairių prekių ženklų ir tipų kaladėlių, pavyzdžiui, konstrukcinių kaladėlių, mokomųjų kaladėlių ir kaladėlių-dėlionių.  
 • Žaislai kūdikiams – šioje kategorijoje rasite mažiausiems vaikams skirtų žaislų, pavyzdžiui,
  barškučių, kramtukų, lavinamųjų kilimėlių ir pliušinių žaislų.  
 • Lavinamieji žaislai – šioje kategorijoje rasite vaikų lavinimąsi skatinančių žaislų, pavyzdžiui, dėlionių, galvosūkių, lavinamųjų žaidimų ir knygų.  
 • Interaktyvūs žaislai – šioje kategorijoje rasite į vaiko veiksmus reaguojančių žaislų, pavyzdžiui, kalbančių pliušinių gyvūnų, robotų ir interaktyvių žaidimų.  

Be minėtų kategorijų, „Pepco” kataloge galima rasti ir kitų rūšių žaislų, pavyzdžiui,
stalo žaidimų, sportinių žaislų, lauko žaislų ir muzikinių žaislų. 

Kalėdų dovanos vaikams.

Kalėdų dovanų vaikams idėjų pavyzdžiai: 

 • Žalios arba rožinės spalvos lavinamasis staliukas-būgnas su spalvingais įvairių formų mygtukais, skleidžiančiais skirtingus garsus ir turinčiais garsumo reguliatorių; jį taip pat galima pakabinti ant lovelės (skersmuo 30 cm, baterijos parduodamos atskirai). 
 • Spalvotas traktorius su ūkininko figūrėle ir dviem priekabomis, kuriose vežama višta, arklys, karvė ir kiaulė, su garsais ir gyvūnų balsais (baterijos parduodamos atskirai). 
 • Magnetinė piešimo lenta su 100 magnetukų animacinio filmo „Kiaulytė Pepa“ motyvais rinkiniu ir flomasteriu bei kreidele. 
 • Interaktyvus meškiukas rūšiuoklis, kuris žaidžiant lenkų kalba moko spalvų, formų ir skaičių; galima pasirinkti meškiuką arba meškiukę (su baterijomis). 
 • Pliušinė kiaulytė Pepa – jei tai jūsų vaiko mėgstamiausias animacinio filmo personažas, galite rinktis būtent šį išskirtinį žaislą. Gali būti, kad pliušinė kiaulytė Pepa greitai taps mėgstamiausiu jūsų vaiko minkštu žaislu. 
 • Patalynė su pasakų motyvais – mažiausiems vaikams patiks ne tik pliušinis gyvūnėlis ar cypiantis vonios žaislas, bet ir minkšta bei spalvinga patalynė.  Minkšta ir šilta antklodė su Kalėdų motyvais arba pasakų personažais taip pat bus puiki dovana. 

Tai tik keli Kalėdų dovanų vaikui idėjų pavyzdžiai. „Pepco” parduotuvėse ir žaislų kataloge jų rasite dar daugiau!  

Dovanų ikimokyklinukams ir vyresniems vaikams idėjos 

Mažyliai, kurie jau lanko darželį ar mokyklą, paprastai puikiai žino, ką norėtų rasti po Kalėdų eglute. Idėjomis, ką įrašyti į laišką Kalėdų Seneliui, su bendraamžiais dalijamasi jau prieš kelias savaites… Todėl, pasitarę su su užsivertusio darbais barzdoto Kalėdų Senelio raudonu kostiumu pagalbininkais, parengėme Pepco Kalėdų pasiūlymą, kupiną žaislų, kurie tikrai užkariaus vaikų širdis. Jei norite vaikams nupirkti Kalėdų dovaną, kuri pavergtų jų širdis, atkreipkite dėmesį į: 

 • „Hot Wheels“ lenktynių trasa su dvejomis 360 laipsnių kilpomis ir dviem automobiliais, galima pasirinkti du žaidimo variantus – kaskadininkų trasą arba lenktynes lygiagrečiose trasose. 
 • Spalvingas džiunglių kavinės rinkinys „Enchantimals“ su lėle ir įvairiais aksesuarais – galima pastatyti savo kavinę atogrąžų medžiuose. 
 • Rinkinys su vaikų mėgstamais animacinio filmo „Kiaulytė Pepa“ personažais, iš kurio galima pačiam sukurti visiškai įrengtą mobilųjį medicinos centrą. 
 • Gaisrininkų automobilis su ištraukiamu bokšteliu ir frikcine pavara, garsiniais ir šviesos signalais, į rinkinį įeina ugniagesio šalmas su 50 cm ilgio reguliuojamu elastiniu dirželiu
  (su baterijomis). 
 • Lavinamasis rinkinys „Elektronikos paslaptys“ su instrukcijomis CD diske, galima atlikti 180 skirtingų elektronikos eksperimentų, sumaniai derinant mokymąsi su žaidimu (baterijos parduodamos atskirai). 
 • Dėlionė „Dešimt viename“! Jei jūsų vaikas yra dėlionių mėgėjas, apsvarstykite galimybę nupirkti didelį „Dešimt viename“ rinkinį. Pakuotę sudaro dėlionės su populiariausių animacinių filmų, įskaitant „Šunyčiai patruliai”, paveikslėliais. 
 • Žvejybos žaidimas – jums tikrai pažįstamas, nes jo populiarumas neblėsta jau daugelį metų. Jį rasite „Pepco” kalėdiniame pasiūlyme už 7 eur kainą. Tai žaidimo versija su garso efektais! 

Tai tik kelios Kalėdų dovanų idėjos dešimtmečiui ar šiek tiek jaunesniam vaikui. Susipažinkite su mūsų svajonių žaislų pasiūlymu ir raskite savo vaikui tinkamą gaminį! 

Kalėdinės dekoracijos ir dovanos.

Kokią dovaną pirkti paaugliui? 

Šio amžiaus vaikai puikiai žino, kad Kalėdų seneliu dažniausiai persirengia tėtis, dėdė ar draugiškas kaimynas. Kalbant apie dovanas, paaugliai yra reikli tikslinė grupė. Viena vertus, jie nori būti laikomi suaugusiais, kita vertus, jiems vis dar patinka „vaikiški“ daiktai. Todėl svarbu pasirinkti dovaną, kuri būtų ir praktiška, ir linksma. 

Kokią Kalėdų dovaną pirkti paaugliams? 

 • Madingas bliuzonas su užrašu – puiki Kalėdų dovanos idėja paaugliams: tiek mergaitei, tiek berniukui. Galima rinktis bliuzoną, kurį dėvi jų mėgstamų filmų, serialų ar žaidimų personažai.  
 • Kompiuteriniai ir konsoliniai žaidimai – paaugliams patinka žaisti žaidimus, todėl jei
  žinote paauglio mėgstamą žaidimų žanrą, galite jam nupirkti naujausią populiarų žaidimą. 
 • Spalvingi puodeliai – gerti arbatą ar kakavą iš mėgstamos spalvos kalėdinio puodelio su spauda bus dar maloniau. Šie puodeliai paprastai puošiami Kalėdų raštais ir motyvais, kurie suteikia šventiškumo. Tai idealios dovanos arbatos, kavos ar karštųjų gėrimų mėgėjams. 
 • Bilietai į koncertą ar sporto renginį jei paauglys domisi muzika ar sportu, bilietai į koncertą ar sporto renginį yra puiki dovanos idėja. Jis turės galimybę gyvai pamatyti savo mėgstamus atlikėjus ar sportininkus. 
 • Elektroninis biliardo žaidimas – jis suteikia daug įspūdžių ir puikiai tinka arkadinių žaidimų mėgėjams. Jį rasite „Pepco”. 
 • Kosmetikos rinkiniai – puiki dovanos idėja, leidžianti jos gavėjui pasirūpinti savo išvaizda ir atsipalaiduoti. Juos sudaro įvairūs kosmetikos gaminiai, pvz. kūno losjonas, rankų kremas, muilas, dušo gelis, o kartais ir kvepalai. 
 • Kalėdinių kojinių rinkiniai – smagi ir praktiška dovana. Dažnai tokių rinkinių kojinės būna su kalėdiniais raštais, pvz., ant jų vaizduojami elniai, eglutės ar Kalėdų Seneliai. Jos gali būti šiltos ir minkštos, puikiai tinkančios dėvėti šaltesnėmis žiemos dienomis. 

Kalėdinis rinkinys, kalėdinės kojinės ir puodeliai bei peliuko Mikio motyvais dekoruoti indai, kuriuos galima įsigyti Pepco parduotuvėse.

„Pepco” asortimente taip pat yra edukacinių dovanų, kurios padeda lavinti vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Tai gaminiai, kurie ne tik suteiks pramogų, bet ir padės mokytis bei lavinti įgūdžius. Mūsų parduotuvės siūlo idėjas nebrangioms dovanoms, kurios nudžiugins tiek mažus, tiek ir vyresnius dovanų mėgėjus. Galiausiai dovanos parinkimas priklauso nuo konkretaus asmens pomėgio ir skonio, tačiau „Pepco” stengiasi pateikti daugybę variantų, kurie per Kalėdas pradžiugintų vaikų širdis. Apsilankykite artimiausioje „Pepco” parduotuvėje ir padėkite Kalėdų Seneliui vykdyti jo atsakingą misiją – laiku surinkti Kalėdų dovanas!