Turinys:

 1. Pepco kiekvienam rasite puikią Kalėdų dovaną. 
 2. Kalėdų dovanos jai 
 3. Kalėdų dovana namisėdai 
 4. Kalėdų dovanos aktyvioms moterims 
 5. Kalėdų dovana vyrui 
 6. Dovanų idėjos madingiems namisėdoms 
 7. Kalėdų dovanos žaidėjams ir entuziastams 
 8. Kalėdų dovana vaikui 
 9. Kalėdų dovanos mokyklinio amžiaus vaikui 
 10. Kalėdų dovanos paaugliams 
 11. Kokias Kalėdų dovanas galite sukurti patys? 

Kalėdos – ypatingas metas, kai norime dovanoti dovanas artimiesiems. Tačiau išrinkti tinkamą dovaną gali būti sunku, ypač jei gerai nepažįstame asmens, kuriam ją perkame. Šiame patarimų rinkinyje pateikiame keletą Kalėdų dovanų moterims, vyrams ir vaikams pasiūlymų 

Apgaubiantis ir raminantis Kalėdų eglutės kvapas, nepakartojamas sausainių su prieskoniais skonis, prie gardžiais Kūčių patiekalais nukrauto salo susirinkusi šeima… Sąrašas dalykų, dėl kurių mėgstame Kalėdas, tikrai ilgas! Šalia visų jausminių, dvasinių ir socialinių potyrių, mums taip pat labai svarbios Kalėdų dovanos. Labai džiaugiamės tiek po eglute rastomis mums skirtomis Kalėdų dovanomis, tiek  dovanomis, kurias dovanojome artimiesiems. Kokias Kalėdų dovanas šiemet išrinkti savo artimiesiems? Apsilankykite „Pepco” – siūlome Jums daug įkvepiančių idėjų! 

Pepco kiekvienam rasite puikią Kalėdų dovaną. 

Kokios Kalėdų dovanos sukelia plačią šypseną jų gavėjų veiduose ir yra visada tinkamos? Pirmiausia tos, kurios buvo labai rūpestingai parinktos, atsižvelgiant į dovanų gavėjų skonį ir pomėgius. Kiekvienas jūsų artimasis turi savų aistrų ir pomėgių. Vaikams gali patikti spalvingi žaislai ar knygelės, o suaugusieji galbūt pageidautų praktiškų ar individualizuotų dovanų.  Todėl, rengdami „Pepco” kalėdinį pasiūlymą, stengėmės įtraukti kuo daugiau šiuos kriterijus atitinkančių prekių! 

Kalėdų dovanos jai 

Ieškote Kalėdų dovanos idėjos seseriai, mamai ar suaugusiai dukrai? Mielai pateiksime jums keletą įdomių pasiūlymų. Pirmiausia pagalvokite, ar moteris, kuriai nori padovanoti dovaną, yra namisėda, o galbūt ji labiau mėgsta iššūkius. Mėgsta skaityti, o gal keliauti? Žinodami jos pomėgius, galėsite lengviau rasti tinkamiausią dovaną.  

Vyras įteikia dovaną moteriai prie indų stalo.

Kalėdų dovana namisėdai 

Kokia bus tinkamiausia dovana mėgstančiai leisti laisvalaikį namuose? Visų pirma, susijusi su atsipalaidavimu, poilsiu ir malonumu, kuri tuo pačiu puikiai dera su Kalėdų atmosfera – pavyzdžiui, kvapų rinkinys! 

Vakaras su tokia dovana – tikra šventė pojūčiams… Galite rinktis įvairius variantus už patrauklią mažą kainą: 

 • Kalėdine šakele papuoštas rinkinys, kurį sudaro aliejaus difuzorius, išlaikantis kvapą iki 45 dienų, lazdelės ir 2 žvakės stikliniame indelyje, degančios 9 valandas, galimi du viliojančių kvapų variantai: sandalmedžio arba obuolių su cinamonu. 
 • Rinkinys, kurį sudaro žvakė stikliniame indelyje, deganti 9 valandas, efektyvus kvapų purškiklis ir aliejaus difuzorius, išlaikantis kvapą iki 45 dienų, galima rinktis tris kvapų variantus: „wild berries“, „spices&love“ arba „midnight lilac“. 

Kitos geros Kalėdų dovanų idėjos mamai ar močiutei gali būti patogūs ir minkšti megztiniai, chalatai ar naktiniai drabužiai. Juk kiekviena mūsų kartais svajoja apie tingią dieną vilkint patogią pižamą. Pepco kalėdiniame pasiūlyme rasite: 

 • Šiltas ir malonus liesti moteriškas chalatas su reljefiniu raštu ir talpiomis kišenėmis, kreminės arba raudonos spalvos (S/M, L/XL dydžiai). 
 • Dailios kalėdinės moteriškos pižamos su patogiomis languotomis flanelinėmis kelnėmis (S-XXL moteriški dydžiai), taip pat kiti pižamų modeliai su Kalėdų motyvais, pavyzdžiui, sausainiais žmogeliukais ar eglutėmis. 
 • Moteriški megztiniai su Kalėdų motyvu ir 3D elementais, pavyzdžiui, raudona elnio Rudolfo nosimi (S-XXL dydžiai). 

Čia taip pat rasite daugybę kitų minkštų ir šiltų dovanų, puikiai tinkančių mamai, močiutei ar seseriai idėjų! 

Kalėdų dovanos aktyvioms moterims 

Ar jūsų draugė, dukra ar mama mieliau leidžia laiką išvykose ir susitikimuose nei namuose? Užuot jai Kalėdoms pirkę šlepetes ar dekoratyvinę pagalvėlę, rinkitės dovaną, susijusią su jos aistra! Pasirinkite: 

 • Knygą – kolekcininkei ir gerų istorijų mėgėjai tikrai patiks tokia dovana. 
 • Dovanų kortelę – pavyzdžiui, į mėgstamą parduotuvę arba kino teatrą, kad ji pati galėtų pasirinkti filmą, kurį nori žiūrėti. 
 • Termo puodelį – puiki dovanos idėja dažnai skubančioms. Prieš Kalėdas be vargo rasite termo puodelį su Kalėdų motyvu. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsakyti pagaminti individualizuotą puodelį Asmeninis užrašas ar graviūra bus maloni staigmena. 

Tai tik keletas iš daugelio dovanų idėjų artimoms moterims. Renkantis dovaną, atsižvelkite ne tik į gavėjos pomėgius, bet ir amžių, ir iš karto apgalvokite, kokią sumą norite išleisti pirkiniams. 

Kalėdų dovana vyrui 

Nežinote ką padovanoti tėčiui, vyrui ar broliui? „Pepco” yra pasirengusi padėti. „Pepco” netrūksta vyrams skirtų gaminių, kurie puikiai tinka Kalėdų dovanoms. Kad ir koks būtų dovanos gavėjo skonis, tikrai rasite dovaną, kuri jį nudžiugins.  

Moteris ir vyras sėdi ant sofos ir atidaro dovanas.

Dovanų idėjos madingiems namisėdoms 

 • Šilti vyriški kašmyro minkštumo trikotažiniai megztiniai Galimos kelios madingos spalvos (M-XXL dydžiai). 
 • Minkštos pižamos su Kalėdų motyvais ir šiltomis languotomis flanelinėmis kelnėmis (M-XXL dydžiai). 
 • Klasikiniai mėlyni languoti marškiniai puikiai tiks tiek vilkėti darbe, tiek kasdien. 

Tai tik keli dovanų vyrams, kurios patiks mėgstantiems gerai atrodyti bet kokioje aplinkoje, pavyzdžiai, Dar daugiau dovanų idėjų rasite „Pepco” parduotuvėse! 

Kalėdų dovanos žaidėjams ir entuziastams 

Jei ieškote Kalėdų dovanos idėjos kompiuterinius ar konsolinius žaidimus mėgstančiam vyrui arba kelionių ir sporto entuziastui, turime keletą patarimų. Tokiu atveju puikiai tiks: 

 • Elektroninė dovanų kortelė skirta naudoti mėgstamiausioje filmų ar žaidimų platformoje (pvz., „Netflix“, „Amazon“, „Steam“ ar „PlayStation Store”), kuri nudžiugins kiekvieną kino mėgėją, žaidėją ir ne tik juos. 
 • Turizmo reikmenys – pavyzdžiui, talpi kuprinė, gertuvė arba termosas. Tai daiktai, kurie nudžiugins kiekvieną kelionių mėgėją.  
 • Sportinė apranga ir aksesuarai – puikus dalykas vyrams, kurie ne tik mėgsta stebėti sportininkų pastangas tribūnose ant ant sofos, tačiau ir patys yra fiziškai aktyvūs. Priklausomai nuo dovanai skirto biudžeto, galite rinktis atšvaitus sportui, marškinėlius, treniruočių batus ar elastingus šortus. 

Kalėdų dovana vaikui 

Būtent vaikams svarbiausias Kalėdų šventės akcentas yra kupinas jaudulio po eglute padėtų ir gražiai supakuotų išsvajotų dovanų laukimas. Plačiame „Pepco” kalėdiniame asortimente tikrai rasite ką nors tinkamo jūsų mažyliui. Galvodami apie mažuosius, parengėme įvairių žaislų ir kalėdinių drabužių asortimentą. 

Mergaitė džiaugiasi dovana po Kalėdų eglute.

Kalėdų dovanų idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams 

Dovanos mažiesiems turi būti pritaikytos jų interesams ir amžiaus grupei. Kai kurie perka šiek tiek vyresnio amžiaus vaikams skirtus žaislus, kurie tiktų mažyliui ne tik dovanos išpakavimo metu, bet ir būtų naudingi po kelių mėnesių. Tačiau nepamirškite saugos – jauniausiems nepatartina pirkti vyresniems vaikams skirtų žaislų, turinčių smulkių elementų. Visos žaislų pakuotės yra pažymėtos amžiaus grupės įspėjamaisiais ženklais.  

Ką galima nupirkti Kalėdoms ikimokyklinukui? 

 • Medinė nusileidimo trasa su trimis automobiliukais padės lavinti jūsų mažylio judesių koordinaciją. 
 • Gražūs ir minkšti drabužėliai – pavyzdžiui, su mėgstamų pasakų personažų atvaizdais arba dailios pižamos su Kalėdų motyvais berniukams ir mergaitėms. 
 • Lauko žaislai – kamuolys, kastuvėlis su kibirėliu, šokdynė, muilo burbulai ir daug kitų daiktų.  

Kalėdų dovanos mokyklinio amžiaus vaikui 

Jaunesniojo amžiaus mokiniai ar mokinės dažnai jaučiasi beveik suaugę, bet širdies gilumoje lieka vaikais, kuriems patinka žaisti su pliušiniais gyvūnėliais, automobiliukais ar plastilinu. Rinkdami dovaną mokyklinio amžiaus vaikui, atsižvelkite į jo dabartinius pomėgius – jei jam patinka mokykla ir konkretus dalykas, tai gali būti įkvėpimas dovanos idėjai. 

Ką galima nupirkti Kalėdoms mokiniui arba mokinei? 

 • Hot Wheels“ trasa su dviem kilpomis ir automobiliukais arba garažas su diagnostikos stendu ir keliu pradžiugins kiekvieną mažąjį automobilių entuziastą. 
 • Lėlės Barbės kepyklėlė bus svajonių dovana vyresnio amžiaus mergaitei. 
 • Gausiai priemonėmis užpildytas penalas – pageidautina su spalvotų flomasterių ir gelinių rašiklių rinkiniu.  
 • Nauja kuprinė – pavyzdžiui, su mėgstamų animacinių filmų ar žaidimų personažų atvaizdais. 
 • Knygos, spalvinimo knygelės, dėlionės ar žaidimai – žaidimų reikmenys, kurie užpildo laisvalaikį ir kartu lavina. 

Pepco infografikas - ką lietuviai randa po Kalėdų eglute.

Kalėdų dovanos paaugliams 

Išrinkti tinkamiausią dovaną paaugliui ar paauglei neturėtų būti sunku. Atsižvelkite į vaiko asmenybę ir pomėgius ir pasirinkite: 

 • Madingus drabužius –  bliuzonus, palaidines ar naujus džinsus. Kita galimybė – įsigyti pasirinktos sumos dovanų kortelę. 
 • Kosmetika – mėgstanti gerai kvepėti ir atrodyti paauglė tikrai įvertins spalvingas vonios putas ar žinomo prekių ženklo dezodorantą. Paauglį gali nudžiuginti plaukų formavimo priemonių ar kosmetikos rinkinys, kurį reklamuoja jo mėgstamas sportininkas. 
 • Žaidimai ir knygos – tai puiki dovana bet kokio amžiaus asmenims, jei jie mėgsta skaityti arba žaisti kompiuterinius ar stalo žaidimus. Prieš perkant kokią nors konkrečią knygą, įsitikinkite, kad ji tinka atitinkamai amžiaus grupei. 

Reikia daugiau įkvepiančių idėjų? Perskaitykite mūsų straipsnį apie Kalėdų dovanas vaikams 

Nenorite pirkti dovanų? Sukurkite jas patys! 

Individualizuotos ir  pačių pagamintos dovanos – puiki Kalėdų dovanos idėja, tinkanti praktiškai visiems. Tokia dovana rodo, kad įdėta daug pastangų, todėl kiekvienas tai įvertins. 

Kokias Kalėdų dovanas galite sukurti patys? 

 • Nuotraukų albumas – išryškinkite nuotraukas ir sudėkite jas į pasirinktą albumą. Galite jas pasirašyti, pridėti smulkius suvenyrus (pavyzdžiui, jūsų kartu žiūrėto kino filmo bilietą) ir dedikaciją. 
 • Ypatingo patiekalo receptas – jei žinote asmens, kurį norite nustebinti, kulinarinį skonį, parenkite grafiškai apipavidalintą pasirinkto patiekalo receptą. Prie dovanos pridėkite ingredientus, kurių reikės gaminant patiekalą. 
 • Namų dekoras – jei mokate siūti, siuvinėti ar tapyti, galite dovanoti paveikslėlį, servetėlę, siuvinėtą pagalvėlę ar kitą smulkmeną, kuri tikrai visiems patiks. 

Nepamirškite, kad svarbiau už pačias Kalėdų dovanas yra su artimaisiais praleistas laikas. Jei renkatės jiems dovanas, skirkite tam šiek tiek laiko, kad jos atitiktų artimųjų pomėgius ir aistras. Linkime linksmų Kalėdų ir…puikiausių dovanų!