Mano parduotuvė
LOADER
Kaip galiu susigrąžinti PVM už prekes, įsigytas PEPCO?

01

01

Paprašykite parduotuvės personalo TAX FREE formos

Prieš sumokėdami už prekes, paprašykite PEPCO parduotuvės personalo TAX FREE formos. Personalo darbuotojas paprašys jūsų parodyti galiojantį pasą, su kuriuo už jus užpildys minėtą formą.

02

02

Pasiimkite užpildytą formą su savimi

Atsiimkite savo pasą ir jums užpildytą TAX FREE formą kartu su prie jos pritvirtintu kvitu už įsigytas prekes.

03

03

Nepamirškite Muitinės antspaudo

Prieš išvykdami iš šalies, savo užpildytą TAX FREE formą pristatykite į MUITINĘ, kur ant jos bus uždėtas specialus antspaudas.

04

04

Dėl PVM grąžinimo kreipkitės į „Global Blue“ klientų aptarnavimo centrą

Susigrąžinkite PVM apsilankę „Global Blue“ klientų aptarnavimo centre arba jų partnerių atstovybėje, kur turėsite pateikti savo pasą ir TAX FREE formą su Muitinės antspaudu.
DĖMESIO!

Įsigydami prekes galite pretenduoti į PVM grąžinimą, jeigu visa suma už jūsų pirkinius (kartu su PVM), kuri pažymėta ATLEIDIMO NUO MOKESČIŲ dokumente, yra išduota vieno pardavėjo (t.y. vienoje PEPCO parduotuvėje) ir yra ne mažesnė kaip 40 eurų.

Jūsų sumokėtas PVM gali būti grąžintas, jeigu išvežate įsigytas prekes neišpakuotas savo asmeniniame lagamine iš Europos Sąjungos ne vėliau kaip paskutinę trečio mėnesio, praėjusio nuo prekių įsigijimo mėnesio, dieną, ir Muitinė patvirtino šių prekių eksportą ant jūsų asmeninio ATLEIDIMO NUO MOKESČIŲ dokumento, kurį suteikė PEPCO.

Grąžinti TAX FREE prekes nėra galimybės.

Klientų aptarnavimas

Turite klausimų? Parašykite mums!
Mūsų Klientų aptarnavimo centro darbuotojai jums mielai padės.

Jums taip pat gali patikti