Turinys:

  1. Sienų dekoracijos: paveikslas, grafika, nuotraukų rėmeliai 
  2. Puodelis 
  3. Namų dekoracijos: žvakės, vazonai, augalai 
  4. Šalikas, skara, kaklaskarė 
  5. Užrašų knygutė, planuoklis, kalendorius 
  6. Knyga 
  7. Vonios kosmetikos rinkinys 
  8. Papuošalai 
  9. Ėjimas kartu į kiną, koncertą, išvyka į SPA 

Ieškote tinkamos dovanos draugei ypatinga proga? Rasti idealią dovaną, kuri ją pradžiugintų ir primintų apie jūsų santykius, yra sudėtingas uždavinys. Pateikiame keletą pasiūlymų, kurie galėtų būti puikios dovanos  draugei idėja. 

Jūsų artimiausia draugė yra išskirtinis asmuo ir nusipelno jai patinkančios dovanos. Nesvarbu, ar jūsų draugė mėgsta elegantiškus aksesuarus, skiria laiko kūrybiniams pomėgiams, ar vertina praktiškas ir asmenines dovanas, parengėme daugybę įkvepiančių pasiūlymų – įvairioms progoms ir kiekvienai kišenei.  

Sienų dekoracijos: paveikslas, grafika, nuotraukų rėmeliai 

Koliažas, paveikslas, plakatas – draugės skonį atitinkanti grafika gali tapti įdomiu jos gyvenamosios erdvės akcentu. Pasirūpinkite, kad tokia dovana atspindėtų jos asmenybę, pomėgius ir galbūt net svajones. Tai gali būti, pavyzdžiui, jos buto harmoniją ir ramybę pabrėžiantis peizažas  arba dinamiška abstrakcija, suteikianti interjerui energijos ir modernumo. Paveikslas, sienų dekoracija arba grafikos darbas su mėgstama citata ar motyvuojančia dedikacija bus ne tik įdomi dekoracija, bet ir kasdien primins apie jūsų draugystę ir palaikymą.  

Populiari dovanos draugei idėja – rėmeliai su bendromis nuotraukomis. Bandykite parinkti įvairias jūsų draugystės akimirkas – nuo juokingų asmenukių iki svarbių įvykių kadrų. Juos sudėję į elegantiškus rėmelius sukursite prisiminimų kolekciją, kurią jūsų draugė galės pakabinti savo namuose. Tai ypatinga dovana, kuri visada primins jai kartu praleistas akimirkas, juoką, nuotykius ir teikiamą abipusę paramą.  

Pepco infografikas apie dovanos draugui naudą.

Puodelis 

Puodelis – itin praktiška, tačiau kartu ir asmeniška dovana draugei, kuri kasdien primins jai apie jūsų ryšį.  

Renkantis Puodelis, pasistenkite rasti tokį, kuris atspindėtų jos mėgstamas spalvas, raštus ar pomėgius (pvz., mėgstančiai keliones tiktų kalnų motyvas, jos mylimo augintinio nuotrauka). Indelis su įkvepiančia citata ar juokinga grafika gali suteikti energijos rytiniam kavos ar arbatos ritualui. Kita vertus, elegantiškas dekoratyvinis puodelis gali tapti papildomu akį traukiančiu originaliu interjero dizaino elementu.  

Kad ši dovana būtų dar išskirtinesnė, pridėkite mėgstamos kavos ar arbatos pakelį, šokoladą, šokoladinių saldainių rinkinį arba kvapiąją žvakę.  Tokiu būdu padovanosite paruoštą receptą malonioms atsipalaidavimo akimirkoms su mėgstamo gėrimo puodeliu. 

>>Žr. mūsų patarimų rinkinį, kaip išrinkti dovaną seseriai: 

Besišypsanti moteris įteikia dovaną draugui.

Namų dekoracijos: žvakės, vazonai, augalai 

Jūsų draugė laisvalaikiu varto interjero dizaino katalogus ir mėgsta gražių daiktų aplinką? Sienų dekoracijos, skulptūrėlės, žvakės ir žvakidės, smilkalinės – tai jaukią namų atmosferą sukuriantys smulkūs interjero elementai. Parinkite draugės mėgstamo kvapo žvakes ir prie jų pridėkite smilkalų. Eterinių aliejų aromaterapija naudojant smilkalines leis maloniai atsipalaiduoti po įtemptos dienos.  

Jei jūsų draugė yra gamtos mylėtoja, o jos namuose vyrauja miesto džiunglių stilius, galite jai padovanoti augalų rūšį, kurios dar nėra jos kolekcijoje. Kaip dovana puikiai tinka vazonas, ypač jei jis yra originalios formos ar spalvos, kuris būtų ne tik praktiškas, bet ir dekoratyvus interjero elementas.  

Šalikas, skara, kaklaskarė 

Kaklaskarė, šalikas ar skara yra elegantiška, madinga ir praktiška dovana draugei. Parinkusi tokį aksesuarą parodysite, kad žinote ir vertinate jos skonį ir stilių. Stenkitės parinkti raštą, kuris derės su jos mėgstamomis spalvomis ir tiks prie aprangos. Tokia dovana gali būti ne tik gražus, bet ir praktiškas garderobo papildymas, kuris ją sušildys šaltesnėmis dienomis.  Kaklaskarę taip pat galima naudoti kaip stilingą ir originalų plaukų aksesuarą. Kiekvienas toks elementas suteiks šiek tiek prabangos jos kasdieninei aprangai ir kartu primins apie jūsų draugystę. 

Užrašų knygutė, planuoklis, kalendorius 

Ar jūsų draugė yra planavimo meistrė? O galbūt priešingai – jai nepavyksta susitvarkyti su kasdieniu įsimintinų ir būtinų atlikti dalykų sąrašu? Galite jai padėti, dovanojant gražiai apipavidalintą ir naudingą planuoklį ar kalendorių, kuris padės lengviau susitvarkyti su kasdienėmis užduotimis, o ilgainiui – padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.  

Dovanų planuoklė draugui, šalia džiovintų gėlių puokštė ir rašiklis.

Išrinkite užrašų knygelę ar planuoklį, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir įkvepiantis, ypač jei jis bus priderintas prie jūsų draugės gyvenimo būdo, pomėgių ir poreikių. Elegantiška užrašų knygutė, kurioje ji galės užrašyti savo mintis, idėjas ir planus, taps nepamainomu kasdieniu pagalbininku. Apgalvotos struktūros planuoklis su papildoma vieta užrašams padės laikytis tvarkos atliekant kasdienes užduotis. Kita vertus, kalendorius, ypač jei jis su gražia grafika ar motyvuojančiomis citatomis, ne tik palengvins kasdienės veiklos organizavimą, bet ir džiugins akį kiekvieną kartą jį paėmus. 

Knyga 

Knyga visada yra tinkama dovana literatūros mylėtojui. Tinkamai parinkta knyga, nesvarbu, ar tai būtų bestseleris, ar mėgstamo žanro romanas, ją labai nudžiugins. Knyga taip pat gali būti būdas atsipalaiduoti ir pailsėti, suteikianti jai pabėgimo nuo kasdienybės akimirkas. 

Saviugdos vadovas, kulinarinė knyga, augalų enciklopedija, kelionių reportažas – pasistenkite rasti jūsų draugės interesus ir pomėgius atitinkančią temą. Tokia dovana gali būti paskata atrasti naujų patirčių ir įkvėpimo šaltinis veikti. Dovanojant knygą dovanojate ne tik fizinį daiktą. Tai žinių ir naujų idėjų lobynas, taip pat būdas praleisti jaukų vakarą skaitant mėgstamą literatūrą. 

Vonios kosmetikos rinkinys 

Matote, kad jūsų draugė yra labai užsiėmusi ir jai trūksta laiko sau?
Jai labai reikia atsipalaiduoti, skiriant laiką tik sau. Dovanodama nuostabiai kvepiančias vonios kosmetikos priemones, suteikiate jai galimybę praleisti vakarą atsipalaiduojant ramioje vonios kambario aplinkoje.  

Tokia dovana, kurią sudaro aromatiniai aliejai, putojantys vonios burbulai, druskos ir losjonai, gali kasdienę rutiną paversti prabangia SPA procedūra. Renkantis produktus, atkreipkite dėmesį į jos mėgstamus kvapus ir sudedamąsias dalis, kurie ne tik puoselėja odą, bet ir padeda užtikrinti gerą savijautą. Kosmetikos rinkinys su minkšta plaušine ir kvapiosiomis žvakėmis elegantiškoje pakuotėje ne tik gražiai atrodys, bet ir taps jūsų siūlomu ramybės ir atsipalaidavimo simboliu. 

Papuošalai 

Būdama geriausia draugė, puikiai žinote, kokie pakabukai, auskarai ir apyrankės puikiai atitiks jūsų bičiulės skonį ir pabrėš jos individualų stilių bei grožį. Papuošalai yra labai asmeniška ir elegantiška dovana, kurios emocinė reikšmė gali žymiai viršyti tikrąją finansinę vertę.  

Renkantis papuošalus draugei, pirmiausia pagalvokite, kas geriausia atitinka jos asmenybę – ar tai būtų subtili apyrankė, elegantiški auskarai ar stilingas vėrinys. Jei ji vertina originalumą ir unikalų dizainą, ieškokite dirbinio su įdomiu raštu ar spalvotu akmenėliu, kurį pagamino amatininkai ar nepriklausomi menininkai.  

Ėjimas kartu į kiną, koncertą, išvyka į SPA 

Dovana geriausiam draugui - kartu vykti į SPA centrą.

Jei sunku rasti dovaną draugei, galbūt vietoj daikto, verta jai padovanoti koncerto ar kino bilietą, kuponą kartu eiti į restoraną ar SPA salono procedūras. Tai dovana, suteikianti ne tik patirties džiaugsmą, bet svarbiausia – drauge praleistą vertingą laiką.  

Pasirinkite filmą, kurį jūsų draugė jau senai norėjo pažiūrėti. Ieškokite jos mėgstamo atlikėjo, kurį ji visada norėjo pamatyti gyvai, koncerto. Raskite grožio saloną, kuriame galėsite drauge praleisti popietę mėgaujantis atpalaiduojančiomis procedūromis ir masažais. Potyrių kuponas yra puikus būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti mėgaujantis drauge praleistu laiku. Tokia dovana ne tik sustiprins jūsų ryšį, bet ir taps nepamirštama patirtimi, kurią ilgai prisiminsite su šypsena veide. 

„Pepco” – tai parduotuvė, kurioje rasite daug nebrangių ir originalių dovanų savo draugėms. Renkant dovaną draugei patartina atsižvelgti į jos skonį ir pomėgius. Jei ji mėgsta gaminti maistą, galite padovanoti virtuvės reikmenų rinkinį ar kulinarinę knygą. Jei ji yra mados gerbėja, galite nupirkti naują šaliką ar rankinę. Jei ji sportuoja, galite padovanoti sportinę aprangą arba aksesuarus. Visa tai rasite mūsų fizinėse parduotuvėse. Apsilankykite jose jau šiandien!