Turinys:

 1. Ką įsigyti Vaikų dienos proga?
 2. Vaikų diena – „Pepco“ dovanos patiems mažiausiems 
 3. Vaikų diena – dovanos darželinukams ir mokyklinio amžiaus vaikams
 4. Dovana paaugliams Vaikų dienos proga?
 5. Ką padovanoti paaugliui Vaikų dienos proga?
 6. Ką padovanoti paauglei Vaikų dienos proga?
 7. Ką nusipirkti suaugusiam vaikui Vaikų dienos proga?

Visi tėvai puikiai žino, kad pasaulyje nėra nieko gražesnio ir brangesnio už švytinčią vaiko šypseną. Kasdien stengiamės, kad vaikams būtų užtikrinta taiki ir rami vaikystė, kupina laimingų prisiminimų. Tačiau yra viena ypatinga metų diena, kurią verta švęsti. Be abejo, kalbame apie Vaikų dieną! 

Vaikų diena jau visai netoli, o Jūs vis dar neturite idėjos, ką padovanoti savo mažyliui? Skubame padėti! „Pepco“ parduotuvėje dabar rasite itin platų patrauklių žaislų, kurie puikiai tinka dovanoms Vaikų gynimo dienos proga, pasirinkimą.

Ką įsigyti Vaikų dienos proga?

Prieš čiupdami madingą žaislą apsvarstykite, ar tai tikrai tinkamas pasirinkimas. Geriausios dovanos yra tos, kurios atitinka realius vaiko pomėgius. Taigi ieškokite daikto, kuris:

 • bus susijęs su tuo, kas labiausiai domina jūsų vaiką;
 • bus jūsų vaikui staigmena;
 • jam patiks.

Yra didelė pagunda pirkti praktiškas ar su mokymusi, o ne pramogomis susijusias dovanas. Tačiau verta prisiminti, kad dovana Vaikų dienos proga visų pirma turėtų džiuginti vaiką ir atitikti jo amžių.

Vaikų diena – „Pepco“ dovanos patiems mažiausiems 

Ieškote dovanos mažyliui, švenčiančiam vieną pirmųjų savo gyvenime Vaikų dienų? „Pepco“ parduotuvėje rasite daugybę puikių dovanų. Štai keletas idėjų:

 • Minkšta antklodė, sukurta pagal jūsų vaiko mėgstamiausias pasakas.
 • Barškutis, kramtukas ar pliušinis žaislas.
 • Žaislai pagal amžių – pavyzdžiui, pliušiniai žaislai ar lavinamieji žaislai mažiausiems. 
 • Spalvotos plastikinės dėžutės žaislams, žaidimams ir kitiems daiktams.

Kaip matote, netrūksta idėjų, ką nusipirkti mažyliams Vaikų dienos proga. O ką rinktis mokyklinio amžiaus vaikams ar paaugliams?

Vaikų diena – dovanos darželinukams ir mokyklinio amžiaus vaikams

Grupė besišypsančių vaikų, žaidžiančių parke

Nors gali atrodyti, kad mokyklinio amžiaus vaikui reikėtų dovanoti spalvingą kuprinę ar naują pieštukų dėklą, jei tai neatitinka dabartinių vaiko svajonių, geriau rinkitės kažką kito. Vaikų diena minima birželio pirmąją dieną – prieš pat mokslo metų pabaigą. Be to, šią progą verta švęsti su dovana, teikiančia džiaugsmo ir nebūtinai susijusia su mokslu. 

Nebent vaikas iš tikrųjų svajoja apie naują pieštukinę su mėgstamo herojaus atvaizdu arba madingą kuprinę. „Pepco“ parduotuvėje Jūsų laukia įvairūs daiktai, kurie gali tapti puikia Vaikų dienos dovana, tiek darželinukui, tiek mokiniui:

 • Kūrybiniai žaislai, atitinkantys vaiko amžių, pavyzdžiui, kaladėlės ar kitos dėlionės.
 • Kolekcinės figūrėlės, įkvėptos pasakų, filmų ir to, kas vaikams patinka labiausiai.
 • Lėlės, automobiliai ir daug kitų žaislų.
 • Dėlionės ir žaidimai.

Ar Jūsų vaikas nuolat yra aktyvus ir jaučiate, kad jis turi neišsenkantį energijos šaltinį? Ieškodami puikios dovanos Vaikų dienai, būtinai į tai atsižvelkite. Jūsų mažyliui patiks žaislais ir įtaisais, kurie padės jam atrasti naujas judėjimo galimybes arba lavinti jau žinomus judesius. „Pepco“ parduotuvėje paruošėme keletą pasiūlymų, kurie jam tikrai patiks: kamuoliai, šokdynės, šokinėjimo gumos ir dar daugiau! 

Dovana paaugliams Vaikų dienos proga?

Ne tik patys mažiausi nekantriai laukia šios dienos. Jei Jūsų vaikui daugiau nei 10 metų, dovanų idėjų spektras tikrai išsiplečia. Šiuo atveju įprasti žaislai nebetinka, bet galite pasirinkti su jo ar jos pomėgiais susijusius daiktus, kurie gali būti gana specifiniai. Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, belaidės ausinės arba „Bluetooth“ garsiakalbiai – tai dovanos, kurios yra populiarios tarp paauglių. Jei Jūsų paauglys mėgsta fizinį aktyvumą, apsvarstykite galimybę įsigyti sporto įrangos, pavyzdžiui, krepšinio kamuolį, riedlentę ar paspirtuką. 

Ką padovanoti paaugliui Vaikų dienos proga?

Tai priklauso nuo jo pomėgių! Ne kiekvienas berniukas džiaugsis kompiuteriniu žaidimu ar nauja riedlente. Dovaną rinkitės pagal jo ar jos aistrą. Jei pomėgiai dažnai keičiasi arba nėra itin specifiniai, išsirinkite dovaną iš drabužių kategorijos. Įdomus pasirinkimas berniukui galėtų būti madingi džemperiai , su mėgstamų filmų ar televizijos serialų spaudiniais, taip pat marškinėliai. Jų, be abejo, rasite „Pepco“ parduotuvėje! 

„Pepco“ infografika: Dovana paaugliui vaikų dienos proga 

Ką padovanoti paauglei Vaikų dienos proga?

Išsirinkti dovaną paauglei dukrai taip pat gali būti iššūkis. Atsižvelgdami į jos pomėgius ir įpročius, galite jai padovanoti ne tik svajonių suknelę, kelnes ar batelius, bet ir įspūdingą rankinę, naują mėgstamo autoriaus knygą ar stalo žaidimą. Pritaikykite dovaną pagal paauglės pomėgius ir tai, ar ji iš tikrųjų bus naudinga ir patiks. 

Daugybė žmonių svarsto, ką pirkti savo vaikui Vaikų dienos proga, kad jis būtų laimingas ir nustebintas. Tačiau niekas geriau už jus nepažįsta Jūsų vaiko, todėl ieškokite papildomo įkvėpimo kasdienybėje. Pagalvokite, ką Jūsų vaikas mėgsta veikti laisvalaikiu – galbūt žaisti žaidimus ar žiūrėti animacinius filmus? Vaikų aistros gali būti laikinos ir nepastovios, tačiau, nepaisant to, jų stebėjimas padeda visada turėti parengtą dovanų idėją ne tik Vaikų dienos proga.

Ką nusipirkti suaugusiam vaikui Vaikų dienos proga?

Jūsų vaikas jau seniai išskrido iš šeimos lizdo? Jis tebėra Jūsų vaikas, todėl nepamirškite jį nustebinti Vaikų dieną. „Pepco“ parduotuvėje yra keletą idėjų, ką įsigyti suaugusiems vaikams Vaikų dienos proga!

 • Interjero aksesuarai – jei Jūsų vaikas jau gyvena savarankiškai, galbūt jam dar trūksta kelių detalių: minkštos antklodės, dekoratyvinių pagalvėlių, įspūdingų žibintų ar vazos.
 • Patalynės komplektai arba indai – tai dar viena praktiško pobūdžio dovana. Elegantiškos patalynės komplektas, kaip ir lėkščių ar stalo įrankių rinkinys, praverčia kiekvienuose namuose.
 • Bilietas renginiui, į kurį eisite kartu – pavyzdžiui, į kiną, teatrą ar koncertą. Kiek laiko praėjo nuo Jūsų paskutinio apsilankymo mieste, išskyrus apsipirkimą ar kitus reikalus? 

Užuot galvoję, ką padovanoti vaikui Vaikų dienos proga, kai jis jau yra suaugęs, apsilankykite „Pepco“ parduotuvėje arba įsigykite bilietus renginiui ir padarykite jam ypatingą staigmeną!