Turinys:

  1. Pažinkite Liv Lee!
  2. Kuo išsiskiria naujoji „Pepco by Liv Lee“ kolekcija?
  3. Šiuolaikiniai botanikos motyvai tiesiai iš „Pepco“!
  4. Atgaivinkite savo interjerą su „Pepco“ dekoracijų kolekcija, kurią sukūrė Liv Lee.

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame gamta susitinka su kūrybiškumu, nuostabioje naujoje „Pepco“ kolekcijoje, kurią sukūrė Liv Lee. Ryškios spalvos ir organiški kiekvienos šios kolekcijos detalės motyvai kviečia gamtos grožį į Jūsų namus, kasdienes erdves paversdamos įspūdingomis, meniškomis atokvėpio vietomis. Pamatykite, kaip šioje unikalioje kolekcijoje funkcionalus dizainas dera su laukinės gamtos patrauklumu.

Pažinkite Liv Lee!

Liv Lee – australų menininkė, savo kūryba įrodanti, kad taikomasis menas gali būti gaivus ir originalus. Liv Lee įkvėpimo semiasi iš vietinių kraštovaizdžių ir floros, o jos darbuose gausu išraiškingų spalvų ir unikalių formų, atspindinčių gamtos grožį itin autentiškai ir netradiciškai.

Menininkės Liv Lee stiliui būdingas neįpareigojantis, beveik žaismingas požiūris į augalų, gėlių ir vaisių vaizdavimą. Jos darbuose galima pamatyti keistai išlenktus bananus, palinkusias tulpes ar nestandartinės formos melionus, kurie, viena vertus, kelia šypseną, kita vertus, skatina vertinti gamtos netobulumus. Menininkas kuria darbus, kurie žiūrovą nuteikia džiaugsmingai ir nostalgiškai.

Baigusi rinkodaros, ryšių su visuomene ir komunikacijos studijas, Liv nusprendė grįžti prie savo kūrybinių šaknų. 2020 m. ji paliko garsųjį Sidnėjų, o po kelerių metų grįžo į savo gimtąjį Port Makvarį, taip dar labiau sustiprindama savo meninį jautrumą ir galėdama labiau pasinerti į meną. Tėvo, taip pat menininko, įtaka buvo neįkainojama formuojant jos ankstyvuosius meninius pomėgius.

Savo unikaliu stiliumi ir atsidavimu socialiniams projektams Liv Lee įrodo, kad menas gali būti ir gražus, ir naudingas. Jos kūriniai puošia ne tik drobes, bet ir kasdienio naudojimo daiktus, pavyzdžiui, pagalves, rankšluosčius, patalynės komplektus, rankines, marškinėlius, o taip pat puodelius, stiklines ir lėkštes.

Menininkė nuolat ieško naujų būdų, kad jos kūriniai būtų patrauklūs plačiajai auditorijai, tačiau kartu išlaikytų asmeninį bruožą. Bendradarbiavimas su  „Pepco“ Liv Lee suteikė galimybę pasiekti didelę naudotojų grupę, o mums – tiesiog malonumą bendrauti su meniškos sielos žmogumi ir galimybę pasiūlyti savo klientams visiškai nepakartojamas namų puošmenas.

Infografika apie Liv Lee ir jos darbą

Kuo išsiskiria naujoji „Pepco by Liv Lee“ kolekcija?

Naujoji „Pepco by Liv Lee“ kolekcija išsiskiria iš kitų, nes įkvėpimo semtasi tiesiai iš Australijos gamtos. Įsitikinkite, kaip unikalūs Australijos kraštovaizdžio bruožai atsispindi šioje unikalioje namų dekoro kolekcijoje!

  • Botaninė įvairovė – kolekcijoje atsispindi Australijos floros gausa, joje panaudojami tokie augalų motyvai kaip eukaliptai ar banksijos. Šie unikalūs augalai perkeliami kaip raštai ir aplikacijos ant tekstilės, keramikos ir stiklo, kuriant nepakartojamą ir atpažįstamą dizainą.
  • Kraštovaizdžiai – nuo dykumų bekraščių iki drėgnų atogrąžų miškų ir kerinčių pakrančių – kiekvienas kolekcijos elementas atspindi Australijos kraštovaizdžių įkvėptas spalvas ir tekstūras, suteikiančias vėlesniems daiktams gilumo ir įvairovės.
  • Intensyvi saulės šviesa – kolekcijoje naudojamos ryškios, gyvybingos spalvų paletės atspindi natūralios šviesos įtaką spalvų suvokimui Australijoje ir siūlo drąsius bei išraiškingus spalvų derinius.
  • Aborigenų menas – iš aborigenų meno pasiskolinti motyvai ir technikos, pavyzdžiui, „Dreamtime“ arba natūralių pigmentų naudojimas, yra integruoti į dizainą, derinant tradicijas su šiuolaikiškumu.
  • Ekologinis sąmoningumas – „Pepco by Liv Lee“ kolekcija palaiko dialogą apie aplinkos apsaugą ir tvarumą, atspindėdama Liv Lee įsipareigojimą per madą skatinti pasaulinį ekologinį sąmoningumą.

Kiekvienas „Pepco by Liv Lee“ kolekcijos elementas yra ne tik Australijos kultūros ir gamtos atspindys, bet ir sąmoningas pasirinkimas tiems, kurie vertina į kasdienį gyvenimą įpintą meną ir ekologišką požiūrį į madą.

Šiuolaikiniai botanikos motyvai tiesiai iš „Pepco“!

„Pepco“ parduotuvei sukurta žavinga menininkės Liv Lee kolekcija – tai tikra duoklė gamtai, įaustai į kasdienius namų apyvokos daiktus.

Menininkės kūryba, pasinėrusi į spalvingus botaninius motyvus, atsispindi įvairiuose gaminiuose, kurie bet kokį interjerą paverčia gyvybės kupina erdve. Ryškios gėlės ant patalynės primena vasaros sodus, o dinamiški puodelių ir lėkščių raštai kiekvieną valgį paverčia maža švente. Menininkės rankomis dekoruotas stiklas ir keramika – tai ne tik funkcionalūs indai, bet ir maži meno kūriniai, kurie pagyvina stalą ir suteikia žavesio virtuvės interjerui.

„Pepco“ infografika aprašant naują, bendradarbiaujant su Liv Lee sukurtą kolekciją

Liv Lee kolekcijos namų tekstilė yra sukurta tiems, kurie nori į savo namus įnešti gamtos elementų, neatsisakydami modernumo. Pagalvėlės, dekoruotos Australijos floros įkvėptais raštais, yra puiki svetainės puošmena, kuri harmoningai dera prie nerūpestingos ir laisvos kambario nuotaikos. Kita vertus, Liv Lee rankomis dekoruota aukštos kokybės patalynė – originali miegamojo detalė, garantuojanti, kad kiekvieną naktį miegas bus tarsi pasivaikščiojimas tarp egzotiškų augalų.

Papildydami savo namų interjerą Liv Lee kolekcijos elementais, lengvai paversite bet kurį kambarį ramybės ir atsipalaidavimo oaze su egzotišku akcentu. Jos ypatingas „wonki“ stilius, kai kiekvienas lapelis ir žiedlapis turi savo unikalią formą, primena netobulos gamtos grožį ir suteikia namams daugiau jaukumo bei asmeniškumo. Tai kur kas daugiau nei tik dar viena namų aksesuarų kolekcija! Tai kvietimas į pasaulį, kuriame gamta persipina su funkcionalumu ir estetika, suteikia erdvės kasdieniam džiaugsmui ir ramumui.

Liv Lee atstovaujamas wonki“ stilius – tai estetinis konceptas, pabrėžiantis paprastumo, kuklumo ir netobulumo grožį. Vertinami tie daiktai, kurie yra organiški, neapdoroti ir itin autentiški. Jam būdingas minimalistinis požiūris, vertinantis kasdienių daiktų ir natūralių medžiagų, tokių kaip medis, akmuo ir keramika, nesudėtingą grožį. Taip pat svarbus yra dėmesys kiekvieno daikto ar paviršiaus detalėms ir unikalioms savybėms. „Wonki” stilius atskleidžia gilesnę gyvenimo filosofiją, skatinančią priimti kintamumą, netobulumą ir nepastovumą.

Peržiūrėkite visas „Pepco“ parduotuvėse siūlomas namų dekoracijas.

Atgaivinkite savo interjerą su „Pepco“ dekoracijų kolekcija, kurią sukūrė Liv Lee.

Naujoji „Pepco“ dekoracijų kolekcija, kurią sukūrė Liv Lee, yra tikra puota pojūčiams ir gaivus kūrybinės energijos gūsis tiesiai iš Australijos žemyno širdies. Kiekvienas kolekcijos elementas yra kūrybiškumo ir originalumo sinonimas. Sodrios spalvos ir organiškos formos, kurios puošia „Pepco“ siūlomus tekstilės gaminius ir dekoracijas svetainei, miegamajam, virtuvei ir valgomajam, yra pasiruošusios įnešti į Jūsų namus unikalumo ir meninės gaivos.

Nėra geresnio būdo pertvarkyti namų erdves nei įvesti akcentus, kurie vaizdžiai atkartoja gamtą. Liv Lee kolekcija yra skirta grožio, gamtos ir modernaus meno mėgėjams, kurie taip pat vertina ekologišką požiūrį. Liv Lee kolekcijos aksesuarai, kuriami atsižvelgiant į skirtingus skonius ir poreikius – puikus pasirinkimas visiems dizaino entuziastams, norintiems apsupti save grožiu, neprarandant kokybės.

Apsupę save Liv Lee kolekcijos priedais, galėsite išreikšti asmeninį stilių ir sąmoningus dizaino sprendimus. Švęskite kiekvieną dieną apsupti meninių daiktų, kurie skleidžia gamtos istoriją – nuolatinį įkvėpimo šaltinį. Leiskite savo namų interjerui sužydėti kartu su mumis!