Turinys:

 1. Atpalaiduojančios dovanos Motinos dienai
 2. Puiki idėja Motinos dienai – suasmeninta dovana
 3. Kaip išsirinkti tinkamiausią dovaną mamai?
 4. Keletas kitų „Pepco“ Motinos dienos dovanų idėjų

Jis visada šalia jūsų, kai jums Jos reikia. Ji palaiko Jus jūsų planuose, beprotiškose idėjose ir blogesnėmis akimirkomis. Galite Ja pasikliauti, kad ir kas vyktų jūsų gyvenime. Jūsų mama neabejotinai yra ypatingas žmogus, nusipelnęs geriausio. 

Ir nors neabejotinai stengiatės parodyti jai savo meilę ir dėkingumą ne tik šventinėmis progomis, Motinos diena yra puiki proga pradžiuginti ją maža dovana iš širdies. Ką išrinkti kaip dovaną Motinos dienos proga? Štai keletas įdomių pasiūlymų, kuriuos rasite „Pepco“ pasiūlyme!

Atpalaiduojančios dovanos Motinos dienai

Šiandieniniame įtemptame pasaulyje poilsis, laisvalaikis ir laikas tik sau yra reta prekė. Todėl gera dovanos idėja Jūsų mamai gali būti smulkmenos, leidžiančios jai susikurti intymią atsipalaidavimo ir poilsio zoną namuose.

Atpalaiduojančios dovanų idėjos Motinos dienai:

 • Kvapiosios žvakės – skleidžia nuostabų kvapą ir iškart visiems suteikia geresnę nuotaiką. Tokio tipo žvakės gali būti ne tik kvapios, bet ir vizualiai elegantiškos. 
 • Žvakidės – dar viena idėja dovana mamai. Žvakidės ir žibintai išsklaidys niūrumą ir puikiai tinka įvairių stilių interjerams. 
 • Gražus puodelis kvapniai arbatai – kai nežinote, ką nupirkti Motinos dienos proga, padės platus „Pepco“ puodelių asortimentas. Tarp jų rasite įvairių dizainų ir spalvų – vienas iš jų tikrai patiks Jūsų mamai. Taip pat galite nusipirkti skanios arbatos, kuri papildys rinkinį.

Kaip manote, kuri iš šių dovanų labiausiai pradžiugintų Jūsų mamą?

„Pepco“ infografikas apie Motinos dieną Europoje

Puiki idėja Motinos dienai – suasmeninta dovana

Jei norite, kad dovana mamai būtų labai asmeniška, rinkitės išbandytą ir patikimą variantą. Išsirinkite vieną ar kelias mėgstamiausias nuotraukas – naujas arba susijusias su gražiais prisiminimais, pavyzdžiui, iš bendrų atostogų – ir priderinkite prie jų gražų rėmelį. „Pepco“ rasite stilingi nuotraukų rėmeliai įvairių stilių, spalvų ir dydžių. Šypsena veide ir jaudulio ašara mamos akies kamputyje – garantuota!

Jei turite daug laisvo laiko arba didesnį biudžetą, Motinos dienos proga galite pasiūlyti mamai kelionę, išvyką, SPA savaitgalį arba kirpimą. Tokia dovana gali būti šiek tiek neįprasta, tačiau ji leis mamai visiškai atsipalaiduoti ir patirti nepamirštamų akimirkų. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią dovaną mamai?

Motinos diena yra ypatinga proga, kurią reikėtų švęsti su gerai parinkta dovana. Norėdami įsitikinti, kad Jūsų pasirinkta dovana patiks, rinkitės daiktą, kuris:

 • Atitiks Jūsų mamos pomėgius – galbūt ji mėgsta skaityti knygas, eiti į kiną ar tapyti? Pasistenkite rasti ką nors, kas būtų susiję su šiomis aistromis. 
 • Atitiks jos skonį – dažna klaida perkant dovanas yra vadovautis savo skoniu. Peržiūrėdami galimas dovanas Motinos dienos proga pagalvokite, ar jos jai patiks. 
 • Atitiks priimtiną biudžetą – neapsigaukite manydami, kad tik brangi Motinos dienos dovana gali būti įspūdinga. Daug svarbiau nei pirkiniui skirta pinigų suma yra atitikti jūsų mamos skonį ir iš tikrųjų padovanoti jai malonią staigmeną. Tokiam tikslui nereikia milžiniškų pinigų sumų. Gražių ir taiklių dovanų už gerą kainą galima rasti „Pepco“ ir tai be didelių problemų.

Jei dėl kokių nors priežasčių Jums sunku išrinkti dovaną mamai, visada galite rinktis universalaus pobūdžio dovanas: gėles, šokoladinius saldainius, gražiai kvepiančias žvakes ir panašias smulkmenas. Dar geresnė galimybė – apsilankyti „Pepco“ parduotuvėje, kurioje rasite daugybę įkvėpimo ir geriausių dovanų mamai idėjų.

Keletas kitų „Pepco“ Motinos dienos dovanų idėjų

Suaugusi dukra įteikia savo senajai motinai gėlių puokštę

Kvepiančios dovanos ir žavūs nuotraukų rėmeliai – tai, žinoma, ne visi „Pepco“ pasiūlymai Motinos dienos progai. Puikiai žinome, kad kiekviena mama yra skirtinga, todėl kiekvienai gali patikti kas nors kita. Iš plataus „Pepco“ asortimento tikrai rasite ką nors tinkamo! Galbūt kaip dovana puikiai tiks:

 • Minkšta tekstilė pavyzdžiui, dekoratyvinės pagalvės, kuriomis motina gali papuošti savo miegamąjį. Galbūt jai taip pat praverstų šiltas vilnonis pledas arba naujos užuolaidos? 
 • Nauja palaidinė, šalikas ar rankinėtokia dovana Motinos dienos proga tikrai bus tinkama. Jei nesate tikri, kokio dydžio drabužiai bus tinkami, griebkitės saugių drabužių, pavyzdžiui, šalikų, rankinių ar „oversize“ stiliaus drabužių.
 • Namų ar virtuvės reikmenys – jei žinote, kad Jūsų mama svajoja apie naujus troškinimo indus, akį traukiančius kavos puodelius ar kitus praktiškai pritaikomus daiktus, tai taip pat gali būti puiki dovana mamai Motinos dienos proga.
 • Kosmetikos reikmenys – pavyzdžiui, elegantiškas veidrodis arba vonios kambario dėklų rinkinys, kuriame mama gali laikyti kosmetiką ar kitus smulkius daiktus. 
 • Gėlės ir vazos – jei Jūsų mama yra gėlių ir gražių daiktų mėgėja, ji tikrai apsidžiaugs pamačiusi gėlių puokštę įspūdingoje vazoje. Panašų efektą galite pasiekti įsigiję vazoninį augalą ir prie jo priderinę estetišką dangtį. Tokia dovana tiks ne tik Motinos dienos proga, bet ir kaip dovana mamos gimtadienio ar vardadienio proga.

Apsilankykite savo mėgstamoje „Pepco“ parduotuvėje ir susipažinkite su visu mūsų asortimentu bei išsirinkite ką nors tinkamo savo mamai! Puikios šventės!