Turinys:

  1. Tradicinės vestuvių dovanos visada madingos
  2. Stalo įrankiai, taurės ir indai
  3. Elegantiška tekstilė ir dekoracijos
  4. Neįprastos vestuvių dovanos
  5. Dovanos, pritaikytos jaunavedžių aistromspomėgiams
  6. Prieš pirkdami vestuvių dovaną
  7. Dovanos – dar ne viskas, nepamirškite ypatingo atviruko ir gražios pakuotės

Tobulos vestuvinės dovanos pasirinkimas gali būti iššūkis, tačiau tai yra taip pat unikali galimybė išreikšti savo meilę ir pagarbą nuotakai ir jaunikiui. Šiame „Pepco“ gide rasite geriausių vestuvinių dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins jaunavedžius.

Tradicinės vestuvių dovanos visada madingos

Nors šiandien daugelis žmonių vestuvių dovanai renkasi pinigus arba dovanų kuponus, tai visiškai nereiškia, kad nuotaka ir jaunikis nebus patenkinti kruopščiai parinkta dovana. Kartais būtent tradicinės dovanos įsimena geriausiai, jos saugomos daugelį metų ir naudojamos su malonumu. Toliau rasite keletą paruoštų tradicinių vestuvinių dovanų idėjų.

Stalo įrankiai, taurės ir indai

Sunku įsivaizduoti namus, kuriuose trūksta tokių pagrindinių elementų maistui patiekti. Jei norite įsigyti vestuvinę dovaną jauniesiems, kurie netrukus pradės bendrą gyvenimą, galite pasirinkti pavyzdžiui:

  • Nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkiniai. Geriausia praktiškame dėkle.
  • Įspūdingų taurių rinkinys – krištolinės taurės ar kiti gėrimų serviravimo indai yra puiki vestuvinė dovana. „Pepco“ parduotuvėje rasite visus būtiniausius dalykus: Stiklinės, indai ir ąsočiai puikiomis kainomis!
  • Stalo indai. Pietų servizas, kavos ar arbatos servizai – puiki dovana vestuvių proga. Svarbu tai, kad tokia dovana neturi kainuoti daug. „Pepco“ parduotuvėje galite rasti gražių ir stilingų lėkščių, dubenų ir kitų indų savo vestuvių dovanai.

O jei Jūsų neįtikina trapios ir subtilios dovanos, kurios gali sudužti pakeliui į pobūvį, apsvarstykite galimybę nupirkti tvirtesnį virtuvės reikmenų rinkinį, pavyzdžiui, puodus ir keptuves. Šios prekės taip pat laukia Jūsų mūsų parduotuvėse!

„Pepco“ infografika: kaip supakuoti vestuvinę dovaną

Elegantiška tekstilė ir dekoracijos

Dar viena klasikinės vestuvių dovanos idėja – tekstilė. Elegantiški rankšluosčių, patalynės rinkiniai ir pagalvėlės puikiai tinka dovanoti tokios svarbios šventės proga. Ką pasirinkti? Tai priklauso nuo to, kaip gerai pažįstate jaunuosius. Jei gerai pažįstate jaunavedžių poreikius, galima rasti tai, ko jiems labiausiai trūksta. Kai nesate tikri, geriau rinkitės saugesnę dovaną, pavyzdžiui, sienų dekoracijas, stilingą patalynės komplektą arba elegantiškų rankšluosčių rinkinį. Svarbu tai, kad visi šie daiktai laukia Jūsų „Pepco“ parduotuvėje!

Neįprastos vestuvių dovanos

Ne kiekviena jauna pora džiaugsis dovanų kuponu ar stalo įrankių rinkiniu. Kai kurie žmonės nekreipia daug dėmesio į tipines dovanas, tačiau jie labai vertina dovanas, kurios suteikia galimybę patirti ką nors įdomaus.

Juk vestuvių dovana gali būti savaitgalis SPA centre, bilietai į koncertą ar net skrydis sraigtasparniu ar šuolis su parašiutu. Galimybių yra tiek daug, kad sunku apsispręsti. Svarbiausia, kad ši dovana atitiktų tikrąsias jaunavedžių aistras ir svajones. Dar vienas iš neįprastų dovanų jaunavedžiams pasiūlymų – „pasidaryk pats“ dovana. Galite sukurti ne tik asmeninį nuotraukų albumą, bet ir kitą daiktą – viskas priklauso nuo Jūsų gabumų ir įgūdžių. 

Dovanos, pritaikytos jaunavedžių aistromspomėgiams

Mergaitė dovanoja vestuvių dovaną

Kai kurios poros turi bendrų aistrų, pavyzdžiui, žygius į kalnus arba tam tikrą sporto šaką. Jei apie tai žinote, galite pasinaudoti šia informacija pirkdami vestuvių dovaną. 

Literatūros mėgėjams galima padovanoti riboto tiražo, gražiai išleistų, mėgstamų autorių knygų. Tolimų kelionių mėgėjams pravers ne tik albumai apie tam tikrą šalį, bet taip pat praktiška įranga ar net lėktuvo bilietų kuponai. Poroms, kurios mėgsta kūrybiškai leisti laiką, puiki vestuvių dovanos idėja galėtų būti tapybos dirbtuvės, fotografijos kursai arba kulinarijos kursai. Galimybių yra labai daug – tereikia pagalvoti, kas jaunavedžius labiausiai pradžiugins.

Prieš pirkdami vestuvių dovaną

Įsitikinkite, kad pataikysite su dovana. Ne visi pakankamai gerai pažįsta nuotaką ir jaunikį, kad galėtų patys pasirūpinti dovanų pirkimu. Būtent todėl jaunavedžiai sudaro dovanų sąrašus arba įgalioja savo artimuosius teikti tokią informaciją. Nesidrovėkite paklausti, ką nusipirkti kaip vestuvių dovaną, nes gerai parinkta dovana bus kur kas geresnis prisiminimas nei dar viena tokia pat knyga ar antras maišytuvas.

Dovanos – dar ne viskas, nepamirškite ypatingo atviruko ir gražios pakuotės

Net ir pačiai geriausiai dovanai reikia tinkamo apipavidalinimo, ypač tokiai svarbiai progai kaip vestuvės. Dovanų pakavimą galima patikėti profesionalams – daugelyje vietų yra tokias paslaugas teikiančių parduotuvių. Tačiau verta dovaną supakuoti savo rankomis.

Jums reikės pakavimo popieriaus, permatomos lipnios juostos, įspūdingo kaspino, žirklių ir panašių priedų. Jei vestuvių proga dovanojate kelis daiktus, galite juos tiesiog sudėti į dovanų maišelį. Nepamirškite atviruko su linkėjimais – būtinai pasirašykite ant jo savo vardu ir pavarde, nes tai puikus vestuvių prisiminimas. Jūsų mėgstamoje „Pepco“ parduotuvėje rasite viską, ko reikia vestuvių dovanai supakuoti.

Vestuvių dovanos pasirinkimas neturi būti sudėtingas. Nesvarbu, ar rinksitės tradicinę, asmeninę, ar su jaunavedžių aistromis susijusią dovaną, rinkitės dovaną, galvodami apie nuotaką ir jaunikį, ir tai, kas jaunavedžiams tikrai bus naudinga ir juos pradžiugins. Juk geriausios dovanos yra tos, kurios atitinka apdovanojamų asmenų pomėgius ir skonį.