Plastikinės dėžės – antrai pigesnei prekei taikoma 50 % nuolaida / Akcija galioja nuo 07 16 iki 07 29 / Daugiau informacijos

Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

„Russell Hobbs“ skrudintuvas

SKU/PLU: 341601

40

„Russell Hobbs“ skrudintuvas. Ar tavo rytai užimti? Svajoji ramiai mėgautis skaniais pusryčiais? Papildyk savo virtuvę moderniu „Structure Black“ skrudintuvu ir akimirksniu pasigamink gardų patiekalą. Tiesiog išimk duoną iš šaldiklio, įdėk riekeles į skrudintuvą ir paruošk jas būtent taip, kaip tau patinka. Šviesios ir šiek tiek traškios, o gal auksinės ir labai traškios? Galimybė reguliuoti duonos rusvumo laipsnį leidžia paruošti norimus skrebučius. Skrudintuvas taip pat yra itin stilingo dizaino ir turi tvirtą korpusą. Juoda, aukščiausios kokybės tekstūrinė apdaila su nerūdijančio plieno intarpais atrodo itin efektingai. Šis skrudintuvas yra stiliaus ikona, kuri papuoš jūsų virtuvę. „Lift&look“ funkcijos dėka gali patikrinti duonos rusvumo laipsnį nenutraukiant skrudinimo ciklo. Pakelk duoną, patikrink, ar ji paruošta, ir gali skrudinti toliau . Atšildyk, pašildyk ir sustabdyk skrudinimą, kada nori.
3 naudingos funkcijos suteikia didelę veiksmų laisvę. Taip pat gali skrudinti užšaldytas riekeles, o atšaukimo mygtukas leis bet kuriuo metu nutraukti kepimą, kad skrebučiai nepridegtų.

SPALVA: juoda

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.