Antram pigesniam žaislui taikoma 50 proc. nuolaida / akcija vyksta nuo 05 15 iki 06 02 / Informacija apie akciją

Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

SUSIPAŽINK SU MUMIS 

Personalo komanda 

O kas gi slepiasi už paslaptingų personalo komandos durų? Pravėrus jas netruksi pažinti darbuotojų paieškos, atrankų, mokymų, administravimo ir kitus personalo procesus. Čia Tavo darbas prisidės prie Pepcokultūros kūrimo bei šaunios vadovų komandos ugdymo.

Finansų komanda 

Žinai, kad skaičiai yra tavo pasaulis, kuriame nardai ir žaviesi nuolatiniais atradimais? Nuostabu! Finansų komandoje jausiesi puikiai matydamas, kaip įvairūs duomenys pavirsta ataskaitomis leidžiančiomis įmonei priimti svarbius verslo sprendimus.

IT komanda 

O kam nepažįstama diena, kai technologijos paveda kaip tik, kai negali sau to leisti? Ir kaip gerai, kai lengvai ir greitai Tavo technologinius draugus pastato ant kojų žmogus žinantis, kaip tą padaryti. Pepco darbuotojai gali būti ramūs, IT komanda pasirūpins, kad kompiuteris, kasos, spausdintuvas ar bet kuris kitas technologinis įrankis veiktų nepriekaištingai.

Investicijų komanda 

Jei spėlioji, o kas tas stebukladarys statantis Pepco parduotuves, toli neieškok – tai investicijų komanda. Tai jie pasirūpina visais parduotuvių statybų darbais, įrengimu ir priežiūra. Čia gali susipažinti su visu procesu, kaip paruošiamos parduotuvės patalpos nuo A iki Ž.

Nuomos ir plėtros komanda 

O kaip nusprendžiame, kur atidarysime parduotuvę? – Tau atsakyti gali Pepco nuomos ir plėtros riteriai. Čia Tavo į detales orientuota bei analitiškai mąstanti asmenybės dalis gali pilnai pasinerti į nuomos dokumentų koordinavimą, išlaidų kontrolę bei įvairių ataskaitų ruošimą.

Marketingo komanda 

Ar atkreipei dėmesį, jog Pepco ženklas yra ten kur tu? Taip yra tikrai ne be marketingo komandos žinios. Visa matoma (ir nematoma) Pepco marketinginė veikla yra magija atlikta šios komandos. Kartu su jais tu gali paragauti, ką iš tikrųjų reiškia marketingas didelėje tarptautinėje prekybinėje įmonėje.

Vizualinės prekybos komanda 

Tas OOOOHO jausmas, kuris Tave aplanko vos tik užsukus į Pepco parduotuvę yra didžiulis darbas atliekamas mūsų vizualinės prekybos specialistų. Jie pasirūpina, kad prekės parduotuvėse būtų išdėstytos protingai ir estetiškai – rastų savo vietą parduotuvėje bei kelią į klientų namus. Kiekviena smulkmena apgalvota tam, jog kliento patirtis būtų maloni nuo pirmo žingsnio.

TAPK MŪSŲ SĖKMĖS DALIMI!

DARYK ĮTAKĄ

dirbant su realiais verslo iššūkiais

SUSIPAŽINK SU VADOVAIS

ir pradėk kurti profesinį pažinčių tinklą

GAUK PALAIKYMĄ

iš savo Pepco mentoriaus

SUSITELK IR ATSIPALAIDUOK

praktika Pepco yra apmokama

TIESIOG MĖGAUKIS

praktika vasarą - liepos ir rugpjūčio mėnesiais

KANDIDATUOK

siųsdamas (-a) laišką ir trumpą savęs pristatymą el. paštu karjera@pepco.eu

Ką sako buvę praktikantai (-ės)?

Lāsma, Latvija 

Mano praktikos patirtis Pepco buvo nepakartojama! Aš turėjau galimybę dirbti didelėje kompanijoje su nuostabiais žmonėmis, su kuriais tikrai palaikysiu kontaktą ir ateityje. Šios programos metu išmokau geriau bendradarbiauti ir komunikuoti bei supratau, jog viskas yra įmanoma, jeigu tik pakankamai nori.

Karolina, Lietuva 

Pepco praktikos programa man buvo puiki patirtis – prisijungiau prie šiltos ir draugiškos komandos, išbandžiau įvairias personalo sritis ir išmokau daug naujų dalykų. Praktikos metu praplėčiau savo komforto zoną bendraudama su skirtingais žmonėmis laiškais, telefonu, susitikimų ir parduotuvių vizitų metu. Neabejotinai ši programa man padėjo įgyti daugiau drąsos (bendraujant su žmonėmis ir priimant sprendimus), išmokau geriau valdyti laiką, supratau, kad žmogiškieji ištekliai yra mano trokštama karjera bei užaugau, kaip žmogus.

Rugilė, Lietuva    

Aš džiaugiuosi, kad daug sužinojau apie vidinius Pepco procesus. Esu dėkinga kompanijai, kad turėjau galimybę praleisti vasarą produktyviai ir sužinoti, kaip didelės bei sėkmingos įmonės dirba. Galiausiai po praktikos supratau, kokioje darbovietėje man labiausiai tiktų ir patiktų dirbti.

Gabrielė, Lietuva    

Ši praktika buvo malonus siurprizas. Viskas, ką patyriau, visiškai pakeitė mano supratimą apie įmonę ir padėjo įgyti naujų įgūdžių, kurie man bus naudingi ateityje. Komanda, su kuria dirbau pakėlė kartelę visais įmanomais būdais. Šie du mėnesiai man buvo nuolatinio augimo laikas.

Anna Marija, Latvija    

Praktikos metu turėjau galimybę patirti, ką reiškia dirbti didelėje, sparčiai augančioje ir greito tempo kompanijoje. Manau, kad per šį laikotarpį labiausiai patobulinau savo komunikacijos, problemų sprendimo, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžius. Čia turėjau galimybę dalintis savo idėjomis ir mano nuomonės visada išklausydavo, nepaisant to, kad buvau praktikantė. Aš esu dėkinga už šią galimybę ir visiems žmonėms, kuriuos sutikau praktikuodamasi Pepco!

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.