Plastikinės dėžės – antrai pigesnei prekei taikoma 50 % nuolaida / Akcija galioja nuo 07 16 iki 07 29 / Daugiau informacijos

Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0
 1. Išsamiosios konkursų taisyklės galioja visiems „Pepco Lietuva“ Facebook ar Instagram paskyrose  organizuojamiems konkursams. Konkursų organizatorius – UAB „Pepco Lithuania“ (toliau – organizatorius), Viršuliškių skg. 34-1, LT-05132 Vilnius.  
 2. Konkursuose dalyvauti gali visi asmenys, teisingai išpildę visas konkrečiame „Pepco Lietuva“ Facebook ar Instagram paskyros konkurse nurodytas sąlygas (išskyrus tuos asmenis, kurie konkurso paskelbimo dieną yra jaunesni nei 18 metų). Konkursuose negali dalyvauti Konkurso organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.  
 3. Kiekvieno konkurse norint pretenduoti į laimėjimą dalyviai privalo įvykdyti konkurso užduotyje nurodytas sąlygas, pvz: parašyti komentarą nurodyta tema, pasidalinti nuotrauka, pažymėti kitą asmenį ir kt. Skirtingų konkursų užduotys gali skirtis. 
 4. Standartinė Facebook ir Instagram konkursų trukmė – 1 savaitė nuo paskelbimo dienos (nebent konkurso aprašyme būtų nurodyta kitaip). 
 5. Kiekvienas asmuo, dalyvaudamas „Pepco Lietuva“ Facebook ar Instagram organizuojamuose konkursuose, savo aktyviu dalyvavimu patvirtina, kad su taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis, bei paisyti organizatoriaus sprendimų. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių taisyklių reikalavimus. 
 6. Konkursų laimėtojai yra renkami atsitiktine tvarka naudojant kompiuterines programas (išskyrus tuos atvejus, kai dalyviai gali būti reitinguojami nuo pirmos iki paskutinės vietos). 
 7. Konkurso laimėtojai yra skelbiami to paties konkurso komentaruose praėjus savaitei nuo jo paskelbimo dienos, jeigu konkurso sąlygose nėra nurodyta kitaip. Laimėtojų vardai ir pavardės yra nurodomi remiantis viešai jų profiliuose pateikiama informacija. 
 8. Paskelbus konkurso laimėtojus, laimėtojai dėl prizo atsiėmimo turi susisiekti su paskyros „Pepco Lietuva“ administratoriais asmenine „messenger“ žinute, nurodant savo vardą, pavardę ir konkursą, kuriame laimėjo.  
 9. Jei nuo laimėtojo paskelbimo dienos praėjus 30 kalendorinių dienų laimėtojas nesusisiekia su paskyros administratoriais asmenine žinute, prizas yra anuliuojamas ir laimėtojas netenka teisės reikalauti prizą perduoti, pakeisti ar kitaip kompensuoti. 
 10. Prizas laimėtojui yra perduodamas asmeniškai (įteikia kurjeris). Norint atsiimti laimėtą prizą, laimėtojas turi nurodyti tikslų adresą, pašto kodą, telefono numerį, bei kitą reikalingą informaciją, kad prizas be jokių trukdžių pasiektų laimėtoją. Jeigu laimėtojas nurodo neteisingą, netikslią ar ne pilną kontaktinę informaciją prizo atsiėmimui, pakartotinio prizo pristatymo išlaidas turės padengti pats. 
 11. Prizus atsiima laimėjęs asmuo. Jeigu laimėtojas neturi galimybės atsiimti prizo, jis turi nurodyti kito, prizą atsiimsiančio asmens, vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.
 12. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę organizatoriui bei jo partneriams viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes, ir jų atvaizdus. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.  
 13. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, iš anksto informavęs apie tai viešai.  

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.