Plastikinės dėžės – antrai pigesnei prekei taikoma 50 % nuolaida / Akcija galioja nuo 07 16 iki 07 29 / Daugiau informacijos

Mėgstamiausi (0)

Mano parduotuvė

0

„Pepco“ prisijungė prie „Better Cotton“

„Better Cotton“ yra viena didžiausių ne pelno siekiančių organizacijų, padedančių medvilnės augintojams pereiti prie aplinkai draugiškesnių ir socialiai tvaresnių ūkininkavimo metodų. 2019–2020 m. BC visame pasaulyje dirbo su 2,4 mln. ūkininkų ir mokė juos protingai naudoti vandenį, rūpintis dirvožemiu ir natūraliomis buveinėmis, mažinti kenksmingiausių cheminių medžiagų naudojimą ir gerbti darbuotojų teises bei gerovę.

Netrukus „Better Cotton“ logotipą galėsite rasti ant mūsų parduotuvėse esančių gaminių. Tačiau tai nereiškia, kad taip pažymėti gaminiai yra pagaminti iš BC medvilnės. „Better Cotton“ medvilnė sumaišoma su kita medvilne, kol atkeliauja iš lauko į lentynas. Šis modelis vadinamas masės balanso sistema. Taikomas panašus metodas perkant atsinaujinančiąją elektros energiją: ją pirkdami prisidedate prie švaresnės energijos gamybos plėtros, o ne rūpinatės, kad jūsų namuose tekėtų tam tikros rūšies elektros energija.

Iki 2025 m. „Pepco“ ne mažiau kaip 25 proc. medvilnės įsigis iš „Better Cotton“.

Įsigydami medvilnę iš BC, padedame kelti medvilnės gamybos standartus, taip pat remiame ūkininkus ir tausojame vietos aplinką. Daugiau informacijos rasite adresu https://bettercotton.org/.

Dalintis:

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.