Turinys:

  1. Kokią dovaną išrinkti pirmajam vaiko gimtadieniui?
  2. Vienerių metų gimtadienio dovana gali būti ne tik tokia, bet ir kitokia, ir tai verta prisiminti

Pirmieji vaiko gyvenimo metai yra ypatinga proga, kuri dažniausiai švenčiama kartu su šeima. Per pirmąjį vaiko gimtadienį reikia gerai parinktos dovanos, kuri gali būti praktiška arba suvenyrinė. Jei ieškote įkvėpimo, ką nupirkti dovanų vienerių metų jubiliejaus proga, esate tinkamoje vietoje! 

Kokią dovaną išrinkti pirmajam vaiko gimtadieniui?

Dovanas vienerių metų sukakčiai galima suskirstyti į kelias kategorijas, tarp kurių verta paminėti praktines, žaislines ir suvenyrines dovanas. Iš pradžių verta apsvarstyti, kokį biudžetą galite skirti dovanai ir kokio tipo dovana būtų tinkamiausia. 

Praktiškos dovanos labai vertinamos mažylio tėvų – juk su mažu vaiku atsiranda daug naujų poreikių ir iššūkių. Jei mėgstate dovanoti dovanas, kurios tikrai praverčia kasdieniame gyvenime, vienerių metų gimtadienio proga rinkitės praktišką dovaną. Štai keletas pavyzdžių:

  • Pledukas, buteliukų maitinimo rinkiniai, kūdikių indai – tai puikios dovanos ir praktiški kūdikių reikmenys, kurie taip pat nekainuoja daug. Tai rasite „Pepco“ asortimente puikiomis kainomis. 
  • Drabužiai – jų mažylio spintoje niekada nebūna per daug. Kiekvienas, kuriam teko bendrauti su vienerių metų vaiku, puikiai žino, kaip dažnai mažylį reikia perrengti. Nauji miego drabužiai, džemperis ar marškinėliai – tai daiktai, kurie tikrai pravers. Nepamirškite pirkti vienerių metų kūdikio drabužius su šiek tiek didesnius. Žinoma, mūsų asortimente Jūsų laukia platus jų pasirinkimas.
  • Kūdikio kambario baldai – jei žinote, ko dar trūksta mažylio kambaryje, gimtadienio dovana gali būti kaip tik tai, ko reikia. Žavinga naktinė lempa, karuselė virš vaikiškos lovytės ar minkštas žaidimų kilimas – tai daiktai, kuriuos galima sėkmingai nupirkti pirmojo gimtadienio dovanai.

Žaislinės dovanos – tai visiškai kitokia produktų grupė, kuri tikrai suteiks vaikui džiaugsmo, paskatins smalsumą pažinti pasaulį ir suteiks pramogų. Jei pageidaujate tokios dovanos, apsvarstykite galimybę nupirkti:

  • Sensorinius žaislus – tai yra tokius, kurie žadina vaiko smalsumą veikdamas jo pojūčius (visų pirma lytėjimo pojūtį, taip pat klausą ir regą). Parduodame daug sensorinių lentų ir kilimėlių, taip pat mažesnių tokio tipo žaislų. 
  • Mokomieji žaislai – tai gali būti bet kokio tipo rūšiuoklis, taip pat speciali lavinamoji lenta ar kitokio tipo žaislas, kuris skatina kūrybiškumą, vaiko rankų įgūdžius ir daro teigiamą poveikį jo vystymuisi. 
  • Minkšti žaisliukai – arba pagrindiniai, bet labai mėgstami kūdikių žaislai. Minkštas žaislas gali greitai tapti mėgstamiausiu vaiko daiktu, su kuriuo mažylis norės miegoti ir kurį visur norės pasiimti su savimi. „Pepco“ parduotuvėje rasite platų minkštųjų žaislų ir šių rūšių pliušinių žaislų pasirinkimą puikiomis kainomis. 

„Pepco“ infografikas apie tai, ką mėgsta vienerių metų vaikai

Suvenyrinės dovanos nėra tipiški žaislai ar kasdienio naudojimo daiktai, bet gali turėti sentimentalią ir atminimo vertę. Tokia gimtadienio dovana nebus tiesiogiai naudinga mažyliui ar jo tėvams, tačiau ji gali tapti labai vertingu prisiminimu ateičiai. Jei mėgstate dovanoti būtent tokias dovanas, galite apsvarstyti ar nenupirkti:

  • Albumą, nuotraukų knyga ar nuotraukų rėmelį su mažylio nuotrauka – tokią dovaną vaikas tikriausiai įvertins tik po ilgo laiko. Tačiau tai labai graži šeimos relikvija. 
  • Personalizuota dovana – pavyzdžiui, graviruota arba su spaudiniu. Vienerių metų gimtadienio proga labai dažnai perkami maži šaukštai su išgraviruotu vaiko vardu ir gimimo data. Taip pat populiarūs asmeniniai papuošalai vaikams. 

Nesvarbu, kokio tipo gimtadienio dovaną nuspręsite pasirinkti, nepamirškite, kad visada galite susitarti su vaiko tėvais. Galbūt jie pateiks papildomų dovanų idėjų. 

Vienerių metų gimtadienio dovana gali būti ne tik tokia, bet ir kitokia, ir tai verta prisiminti

Vienerių metų berniukas, švęsdamas gimtadienį, rankose laiko šokoladinio torto gabalėlį

Jau turite įdomią dovaną vaiko pirmajam gimtadieniui? Puiku! Taip pat metas prie jo priderinti pakuotę ir… sveikinimo atviruką! 

Vienerių metų gimtadienio proga būtinai išsiųskite gimtadienio atviruką. Galite pasirinkti pirkti tokį, kuriame jau atspausdinti Jūsų pageidavimai, arba tokį, kurį reikia užpildyti. Gimtadienio atvirukas yra puikus prisiminimas. Neatsisakykite jos dovanoti, jei nedovanojate vaikui pinigų – atvirukas nėra banknotų įpakavimas, bet atminimo detalė, kuri gali tapti maloniu prisiminimu vaikui. 

Gimtadienio dovanų pakuotę geriausia pirkite tik po to, kai išsirenkate pačią dovaną, nes tada žinosite, kiek dovanų popieriaus reikia arba kokio dydžio dovanų maišelį rinktis. Spalvotas popierius, dovanų maišeliai, kaspinai – visa tai rasite „Pepco“ parduotuvėje! Siūlome dovanų pakavimo medžiagas labai prieinamomis kainomis, nes svarbiausia yra pati dovana ir proga, kurią švenčiate.