Turinys:

 1. Kas turėtų sudaryti naujagimio kraitelį?
 2. Naujagimio kraitelis – drabužiai
 3. Vasarą gimusių kūdikių drabužių kraitelis
 4. Žiemą gimusio kūdikio apranga
 5. Kūdikių aksesuarai, kurie praverčia kraitelyje
 6. Kiek kainuoja kūdikio kraitelis?

Kūdikio gimimo laukimas būsimiems tėvams yra labai jaudinantis laikas. Paskutinėmis savaitėmis prieš gimdymą paprastai vyksta įtemptas pasiruošimas, kad viskas būtų po ranka, kai kūdikis pagaliau atvyks.

Tačiau naujagimio kraitelio komplektavimas neturi užimti daug laiko ir energijos. „Pepco“ parduotuvėse rasite visko, ko jums reikia, nuo patogių ekologiškos medvilnės drabužėlių iki praktiškų aksesuarų, kurie palengvins naujagimio priežiūrą!

Kas turėtų sudaryti naujagimio kraitelį?

Jauniausiam šeimos nariui reikia daug dėmesio, ir tai vyksta dar prieš jam ar jai atvykstant į namus. Geriausias metas naujagimio kraitelį surinkti yra nėštumo metu – tuo metu galite ieškoti reikiamų daiktų ir įsigyti juos už gerą kainą. Kas turėtų sudaryti naujagimio kraitelį namams? Kokie daiktai būtini, o ką dar verta įsigyti?

Naujagimio kraitelis – būtiniausių daiktų sąrašas:

 • Sauskelnės
 • Pledai – geriausia du: plonesnis ir storesnis
 • Kūdikių vyniojimo antklodė
 • Lovytės apsaugėlė
 • Lovytė
 • Čiužinys ir pritaikytos paklodės
 • Čiužinio apsauga
 • Patalynė
 • Drabužiai: romperiukas, glaustinukės trumpomis ir ilgomis rankovėmis, šliaužtinukai, džemperiai, kojinės, kepuraitės, šildantys kombinezonai vežimėliui, flisiniai kombinezonai
 • Mikštas žaislas: medžiaginis arba pliušinis

Tai tik pagrindinis naujagimio kraitelio elementas. Sąraše yra tik svarbiausi daiktai – į sąrašą reikėtų įtraukti papildomus aksesuarus ir drabužius (priklausomai nuo sezono, vietovės ar individualių poreikių). Nepamirškite ir žaislų savo mažyliui – pirmosiomis gyvenimo savaitėmis ypač praverčia minkštas žaislas.

Naujagimio kraitelis – drabužiai

Vienas iš svarbiausių naujagimio kraitelio sąrašo punktų yra kūdikio drabužėliai – jų reikia daug, nes kūdikį gali tekti dažnai keisti. Tikslus naujagimio drabužių spintos turinys priklauso nuo sezono. Žiemą gimusiam kūdikiui ir vasarą gimusiam kūdikiui reikia šiek tiek kitokios aprangos.

Rinkdamiesi drabužius naujagimiui atkreipkite dėmesį ne tik į jų kirpimą ir dydį, bet ir į konstrukcijos medžiagą. Naujagimio odelė labai švelni, todėl verta rinktis medvilninius, viskozės ir merino vilnos drabužėlius ir vengti odą dirginančių drabužėlių, kurie nepraleidžia oro ir neleidžia odai kvėpuoti.

Vasarą gimusių kūdikių drabužių kraitelis

Jame turėtų būti daugiau drabužių trumpomis rankovėmis, pagamintų iš orą praleidžiančių medžiagų. „Pepco“ rasite platų kūdikių drabužiai ekologiškos medvilnės asortimentą. Kodėl verta rinktis šią medžiagą, kai komplektuojate mažylių garderobą? Ekologiška medvilnė visų pirma išsiskiria nepakartojamu minkštumu, kuris vaikams suteikia visišką komfortą. Iš jo pagaminti drabužiai taip pat yra hipoalergiški, leidžia odai kvėpuoti ir apsaugo ją nuo bet kokio sudirginimo. Be to, jie labai patvarūs ir ilgai išlaiko savo savybes.

Tai turėtų būti: glaustinukės ir romperiukai trumpomis rankovėmis, šliaužtinukai, tamprės, marškinėliai trumpomis rankovėmis, ploni megztukai, plonos kojinės.

„Pepco“ infografikas „Ką pirkti naujagimiui?“

Žiemą gimusio kūdikio apranga

Jame turėtų būti drabužių, kuriuos vaikas galėtų vilkėti sluoksniais, ir drabužių iš šiltų medžiagų: vilnos, storesnės medvilnės, fliso.

„Pepco“ rasite platų kūdikių drabužių asortimentą visiems metų laikams. Tai šilti kūdikių romperiukai, džemperiai ir megztukai, šiltos kelnės, striukės ir kombinezonai. Pasivaikščiojimų metu ir šaltesnėmis dienomis taip pat bus nepakeičiami kūdikių reikmenys tekstilės gaminiai, ypač šilti pledai.

Tai turėtų būti: glaustinukės ilgomis rankovėmis ir pižamos, glaustinukės ilgomis kelnėlis, sportiniai kostiumai, marškinėliai ilgomis rankovėmis, šilti megztukai, storesnės kojinės, kepurės ir kombinezonai.

Kūdikių aksesuarai, kurie praverčia kraitelyje

Nėščia moteris žiūri į kūdikio drabužėlius, fone vyras surenka kūdikio lovelę

Pirmosiomis kūdikio gyvenimo savaitėmis jauniems tėvams per trumpą laiką tenka išmokti daug naujų dalykų. Kūdikio priežiūra reikalauja daug rūpesčio, tikslumo ir dėmesio. Tačiau tai padaryti daug lengviau, jei turime tinkamų priedų. „Pepco“, ypač atsižvelgiant į jaunus tėvus, parengėme naudingų įtaisų, skirtų kūdikio kraiteliui, asortimentą – tarp mūsų pasiūlymų, be kita ko, rasite:

 • Kūdikių pledai – įvairių dydžių ir variantų
 • Žindukai jauniausiems
 • Buteliukai, gertuvės ir įvairūs kūdikio maitinimo reikmenys
 • Ekologiškos medvilnės sauskelnės
 • Indai jauniausiems
 • Kūdikių žaislai

Tai tik keletas iš daugelio mažiesiems skirtų reikmenų, kuriuos galite rinktis. Kūdikio kraitelyje turi būti ne tik tekstilė, sauskelnės ir pirmasis minkštas žaislas. Naujagimio kraitelyje taip pat turėtų būti kūdikio kambario reikmenys: lovelė, čiužinys, lopšys, lpovytės apsaugėlė, vežimėlis ir daug kitų daiktų. „Pepco“ parduotuvėse jų rasite nemažai ir tai už gerą kainą.

Kiek kainuoja kūdikio kraitelis?

Atskirų daiktų pirkimo kainos priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau labai svarbus yra šių daiktų gamintojas. Geros kokybės gaminiai, pagaminti iš natūralių medžiagų ir tinkantys jūsų vaikui, nebūtinai turi būti brangūs!

Apsilankykite artimiausioje „Pepco“ parduotuvėje ir sužinokite, kad siūlome nebrangių kūdikių drabužėlių, medžiaginių sauskelnių ir didelį vaikiškų žaislų pasirinkimą už puikią kainą!