Turinys:

 1. Dovanos aktyviam tėčiui
 2. Elegantiškos idėjos dovanai tėčiui

Daugumai mūsų tėtis yra vienas svarbiausių žmonių gyvenime – nuo pat pradžių. Būtent jo prižiūrimi ir mylimi žengiame pirmuosius žingsnius, mokomės naujų įgūdžių ir išmokstame daugiau gyvenimo pamokų. Ieškote dovanos idėjos tėčiui? „Pepco“ rasite daug įdomių pasiūlymų – patikrinkite, kas labiausiai patiks tėčiui!

Dovanos aktyviam tėčiui

Ar Jūsų tėtis yra aistringas sporto žaidimų mėgėjas ir pats mėgsta juose dalyvauti? Ar jam patinka nuolat judėti ir tyrinėti naujas vietas? Dovaną tėčiui galite rinktis atsižvelgdami į tai. Dovanokite tėčiui ką nors, kas padėtų jam ugdyti sporto ar žygių aistrą – jam tikrai patiks! „Pepco“ asortimente rasite  daug įdomių priedų, kurie puikiai tinka kaip dovanos aktyviam tėčiui.

„Pepco“ infografika apie skirtingas Tėvo dienos datas Europoje

Keletas sporto dovanų tėčiui idėjų:

 • Sportinė apranga – nesvarbu, ar Jūsų tėtis mėgsta leisti laiką sporto salėje, ar galbūt labiau žiūri varžybas ant patogios sofos, jam bus malonu matyti patogias sportines kelnes, marškinėlius su spauda ar džemperį. Tai paruoštos ir išbandytos idėjos dovanai tėčiui, kurias galite rasti „Pepco“ parduotuvėse.
 • Bidonas, termo puodelis ar vandens buteliukas – tokio tipo aksesuarai naudingi visiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Tai tėvams skirti priedai, kuriuos jis naudos tiek treniruodamasis, tiek vaikščiodamas, tiek darbo vietoje ar namuose.
 • Pietų ir užkandžių indas – galbūt šis daiktas jums nesisieja su sportu, tačiau tai tik atrodo. Visi, kurie palaiko gerą fizinę formą, puikiai žino, kaip svarbu sveikai maitintis. Tinkamas indas ar indų rinkinys – puiki dovana tėčiui!

Tai tik keletas iš daugelio daiktų, kuriuos galite rinktis, jei Jums reikia praktiškos ir teminės dovanos tėčiui. Apsilankykite „Pepco“ parduotuvėje ir gaukite dar daugiau įkvėpimo.

Sentimentalios dovanos tėčiui

Jei Jūsų tėtis yra romantiškos, svajingos ir šiek tiek sentimentalios sielos, geriausia jam padovanoti ką nors tikrai asmeniško, pavyzdžiui, jūsų bendras nuotraukas, įrėmintas gražiame foto rėmelyje arba sudėtas į įspūdingą albumą. „Pepco“ parduotuvėje rasite platų tokio pobūdžio prekių pasirinkimą:

 • Nuotraukų rėmeliai – puikiai dovana tėčiui jei iš karto įdėtumėte Jūsų bendrą nuotrauką. Galite rinktis bet kokio dydžio ir stiliaus vieną sieninį ar stovimą rėmelį arba įsigyti kelis, kad sukurtumėte šeimos nuotraukų koliažą. 
 • Augalas vazone – kai kurie žmonės tiesiog mėgsta auginti augalus namuose. Jei Jūsų tėtis taip pat priklauso šiai grupei, pasirinkite jo mėgstamą gėlę ir įspūdingą vazoną. Augalai vazonuose – puiki ir universali dovana tėčiui gimtadienio ar vardadienio proga. „Pepco“ rasite labai platų vazonų ir vazų pasirinkimą – vienas iš jų tikrai patiks Jūsų tėčiui. 

Nesate tikri, ar kuris nors iš šių pasiūlymų patiks Jūsų tėčiui? Puikiai žinome, kad kiekvienas tėtis yra skirtingas, o tobulos dovanos pasirinkimas neabejotinai yra labai individualus dalykas. Plačiame asortimente tikrai rasite ką nors tinkamo Jūsų tėčiui. Apsilankykite savo mėgstamoje „Pepco“parduotuvėje, susipažinkite su visomis mūsų kolekcijomis ir padovanokite tėčiui ką nors, kas nepriekaištingai atitiks jo skonį.

Elegantiškos idėjos dovanai tėčiui

Tėvas Tėvo dieną apkabina du vaikus ir rankose laiko dovaną

Ar Jūsų tėtis yra elegancijos mėgėjas? Puiku! „Pepco“ rasite klasikinę ir stilingą dovaną tėčiui už priimtiną kainą! Reikia įkvėpimo? Štai jos:

 • Elegantiškos kojinės – tai mūsų specialybė! Jūsų laukia klasikinės kojinės (tinkančios prie kostiumo), raštuotos ir žemesnio kirpimo kojinės. Visa tai – įvairių dydžių ir spalvų. Tereikia supakuoti ir dovana tėčiui jau paruošta! Mūsų parduotuvėje taip pat rasite visas dovanų pakavimui reikalingas medžiagas!
 • Puodelis – daugelis žmonių labai prisirišę prie savo mėgstamų kavos ar arbatos puodelių. Sentimentalūs dalykai yra labai svarbūs, todėl puodelio pirkimas atrodo puiki idėja. Tokia dovana gali būti ir elegantiška, ir praktiška. „Pepco“ parduotuvėje  Jūsų laukia labai platus įvairių stilių ir spalvų puodelių ir puodelių pasirinkimas. Čia galite lengvai rasti puodelį tėčiui ar bet kokiai kitai progai.
 • Klasikinis džemperis  –  nesenstanti vyriško garderobo detalė, kuri puikiai tiks ir kaip dovana tėčiui. Jei jis nėra megztų drabužių gerbėjas, visada galite rinktis kitus vyriškus drabužius arba ryškius ir elegantiškus aksesuarus. 

Tobulos dovanos tėčiui paieškos gali atrodyti bauginančios, tačiau taip nėra. Jei žinote, kokie yra jo pomėgiai ir kokia asmenybė, su šia užduotimi susidorosite be jokių problemų. 

Pirkdami dovaną tėčiui:

 • Įsitikinkite, kad tai atitinka jo pomėgius –  tai patikrintas receptas, kaip gauti puikią dovaną ne tik tėčiui, bet ir bet kuria kita proga.
 • Apgalvokite, kiek galite išleisti pinigų – nėra prasmės gaišti laiko ieškant dovanų tarp per brangių produktų. 
 • Vadovaukitės ne savo, o tėčio skoniu – pabandykite įsigilinti į jį ir pagalvokite, ar pasirinktas puodelis, rėmelis ar vaza jam tikrai patiks.

Nepamirškite, kad daug svarbiau nei dovana tėčiui yra prisiminti savo tėtį ne tik per šventes. „Pepco“ rasite puikių dovanų !