Mėgstamiausi

Mano parduotuvė

0

„Turtledove“ (2)

Organinės medvilnės kolekcija mažiesiems

„Turtledove“ prekės ženklas paruošė gražių natūralių spalvų ir klasikinio stiliaus drabužių mažiausiems. Kolekciją įkvėpė vaikų atvirumas mus supančiam pasauliui, pasireiškiantis nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Norime išlaikyti šį jautrumą ir nuo pat gimimo suteikti vaikams tai,

ką geriausio mums duoda gamta. „Turtledove“ kolekcijoje yra tik organinės medvilnės drabužiai. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės audinio ir džiugina minkštumu, švelnumu bei universaliu dizainu. Jie patiks tau ir tavo vaikui.

Organinės medvilnės kolekcija mažiesiems

„Turtledove“ prekės ženklas paruošė gražių natūralių spalvų ir klasikinio stiliaus drabužių mažiausiems. Kolekciją įkvėpė vaikų atvirumas mus supančiam pasauliui, pasireiškiantis nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Norime išlaikyti šį jautrumą ir nuo pat gimimo suteikti vaikams tai, ką geriausio mums duoda gamta. „Turtledove“ kolekcijoje yra tik organinės medvilnės drabužiai. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės audinio ir džiugina minkštumu, švelnumu bei universaliu dizainu. Jie patiks tau ir tavo vaikui.

Kodėl verta pirkti Pepco parduotuvėse?

Mes visada esame netoli Jūsų

Pepco parduotuvės yra išsidėsčiusios visoje šalyje.

Visada žemos kainos

Pepco rasite visko, ko reikia žemomis kainomis.

Didelis pasirinkimas

Pepco rasite platų produktų sau, šeimai ir namams pasirinkimą.

Grąžinimo garantija

Jeigu prekė nepatiko, per 30 dienų galite ją grąžinti bet kurioje šalies parduotuvėje.