Mano parduotuvė
LOADER

Naujoje moteriškų drabužių kolekcijoje rasi patogių ir šiltų kardiganų, visuomet madingų džinsinių suknelių ir didelį madingų spalvų palaidinių bei megztinių pasirinkimą. Galėsi sau susikurti tobulą drabužių derinį.

Kartais reikia visai nedaug, kad pasijustum ypatinga. Klasikinių megztinių ir medvilninės palaidinės derinys – tai patikrintas rudeninio stiliaus receptas!

Klasikiniai drabužiai neišeina iš mados. Kolekcijoje rasi naujo dizaino, klasikinių spalvų striukių, laisvo kirpimo marškinių ir sportinių džemperių su gobtuvais, kuriuos gali dėvėti kasdien.
Derink skirtingas detales, pavyzdžiui, prie marškinėlių ir džinsų apsiauk aukštakulnius. Tai atrodys kaip vakarinė apranga!

Kolekcijoje rasi lengvų marškinių, patogių kelnių ir džemperių su gobtuvais, kurie puikiai tiks kiekvienai figūrai.

Derink skirtingus drabužius tarpusavyje! Pavyzdžiui, patogų džemperį su džinsais arba elegantiškus megztinius su tamprėmis. Tai beveik visuomet garantuoja originalų stilių!
Palaidinių ir pieštuko formos sijonų deriniai suteikia daug elegancijos. Pieštuko formos sijonas geriausiai atrodo su lengva palaidine arba pastelinio atspalvio marškiniais.

Prekės iš šio pasiūlymo artimiausiu metu pasieks parduotuves. Pasiūlymas galios, iki kol bus prekių. Atskirose parduotuvėse pasiūlymas gali skirtis prekių kiekiu ir pasiekiamumu. Nuotraukose pavaizduoti prekių pavyzdžiai, tikrovėje prekių raštai gali šiek tiek skirtis.

Jums taip pat gali patikti