Mano parduotuvė
LOADER

„Visur gerai, bet lofte – geriausia!“

Radome būdą, kaip sukurti lofto atmosferą, ir žinome, kaip suderinti paprastumą ir stilių!

Mūsų naujoje kolekcijoje rasi aksesuarų, kurie padės tau transformuoti bet kurį interjerą. Industrinę išvaizdą kuria ne tik minimalistinės aksesuarų formos, bet ir prigesintos spalvos. Dominuoja smėliniai ir pilki atspalviai su baltomis ir rudomis detalėmis. Juodi akcentai suteikia stilingo ekspresyvumo, o universalūs metaliniai elementai dera bet kuriame kambaryje. Papildomai pastatyk žaliuojančių augalų, padėk minkštų pagalvių ir pakabink medinių rėmelių! Tai laiko patikrinta klasika, kuri ne tik sušildys bet kurį interjerą, bet ir suteiks jam charakterį.

Šį rudenį mes renkamės lofto stiliaus minimalizmą!

„Dieną pradėti geriausia virtuvėje su tais, kuriuos myli.“

Ar nori gerai pradėti dieną? Žinome, kaip tai padaryti. Užplikyk kavos gražiame ir praktiškame kavinuke arba pasirink puodelį su sieteliu ir pasidaryk savo mėgstamos žaliosios arbatos.

Mūsų parduotuvėse rasi daugybę aksesuarų, kurių šiuolaikiškumas ir paprastumas leis tau rytą pradėti maloniai bei tuo pat metu sukurs tavo virtuvėje industrinę atmosferą. Be to, jie patys puošia interjerą – tik pažvelk į nerūdijančio plieno peilius elegantiškame juodame stove! Tau trūksta vaisių dubens? Paruošėme tau įspūdingų šiuolaikiško stiliaus pasiūlymų. Lofto interjerui būdingi ir mediniai elementai. Kolekcijoje rasi virtuvės reikmenų su bambukinėmis detalėmis ir  skardinių su mediniais dangteliais. Garantuojame, kad ši kolekcija tavo virtuvei suteiks šiuolaikinę išvaizdą, o sūriai ir užkandžiai, patiekti ant medinės lentelės, atrodys ypač skaniai!

„Atsipalaiduok savo lofto stiliaus SPA.“

Gali pasirinkti lofto stiliaus aksesuarų ir tuo pat metu sukurti SPA atmosferą. savo namuose. Paslaptis slypi detalėse, tiksliau sakant – tamsiai juodoje spalvoje!

Rinkis šios spalvos muilo dozatorių, medvilninių diskelių laikiklį ir metalinį veidrodį, ir tavo vonia atrodys šiuolaikiškai.

Namų SPA efektą pasieksi tik keliomis detalėmis! Rinkis, pavyzdžiui, bambukinius krepšius ir švelnius, tankius kilimus, kurie ne tik sušildo interjerą, bet ir kuria tinkamą nuotaiką. Madinga vonios kabykla sukurs prabangaus viešbučio įspūdį.

Ar tai sukuria ypatingą atmosferą? Puiku!


Prekės iš šio pasiūlymo artimiausiu metu pasieks parduotuves. Pasiūlymas galios, iki kol bus prekių. Atskirose parduotuvėse pasiūlymas gali skirtis prekių kiekiu ir pasiekiamumu. Nuotraukose pavaizduoti prekių pavyzdžiai, tikrovėje prekių raštai gali šiek tiek skirtis.

Jums taip pat gali patikti