Mano parduotuvė
LOADER
Mieli pirkėjai, šiuo metu veikia 23 PEPCO parduotuvė visoje Lietuvoje. Spauskite ant nuorodos ir pamatykite daugiau informacijos apie atidarytų parduotuvių darbo laikus ir tikslius jų adresus. Nuo balandžio 12 d. atsidarė PEPCO parduotuvės Šiauliuose, Tilžės g. 109, PC „Saulės Miestas“ ir Alytuje, Naujoji g. 2C ! Nuo balandžio 13 d. atsidaro parduotuvė PEPCO Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 93C!

PEPCO drabužiai berniukams pagaminti iš itin kokybiškų audinių, tad yra ypač patogūs ir patiks jūsų mažyliui. Glaustinukės, pižamos ir kojinytės su linksmais ryškių spalvų piešinukais – tai mūsų kolekcijų skiriamasis ženklas. Mūsų pasiūlymuose taip pat gausu drabužėlių su mažųjų mėgstamais filmukų herojais.

Kūdikių kolekcijoje deriname natūralius, minkštus audinius ir praktiškus kirpimus, kurie leidžia vaikučiams laisvai judėti, o tėveliams lengvai perrengti savo mažylius. Dažniausiai drabužiai yra pagaminti iš 100 % medvilnės arba organinės medvilnės.

Prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos pirmąją prekių pardavimo dieną. Prekių asortimentas skirtingose parduotuvėse gali skirtis kainos, kiekio ir prekių pasiekiamumo atžvilgiu (kai kurios prekės bus tik kai kuriose parduotuvėse). Nuotraukose matomi raštų pavyzdžiai, kurie tikrovėje gali šiek tiek skirtis.

Pasiūlymas galioja, kol yra prekių.

Jums taip pat gali patikti