Tapkite mūsų sėkmės dalimi!

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) rinkodaros ir statistiniais tikslais tam, kad galėtume pateikti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų slapukus arba kai kurių jų atsisakyti, galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus. Kol nepakeisite savo automatinių nustatymų, mes saugosime ir pasieksime slapukus, išsaugotus jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), minėtais tikslais. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

Sužinokite apie mus


Esame tarptautinis žaidėjas, užimantis svarią poziciją Lenkijoje ir Europoje. Nuo 2004 metų mus palaiko „Pepkor“, Pietų Afrikoje esanti investicijų ir holdingo kompanija. Nuo pat pradžių PEPCO siejosi su Poznane, kur įsikūręs kompanijos biuras Lenkijai ir Europai. Pas mus dirba daugiau negu 9 000 darbuotojų, valdome per 700 parduotuvių Lenkijoje ir per 1 000 Europoje. Kiekvieną mėnesį mūsų parduotuvėse apsilanko daugiau kaip 8 milijonai klientų, perkančių drabužius bei namų apyvokos produktus žemiausiomis kainomis. Už savo sėkmę esame dėkingi mūsų pasišventusiems žmonėms.

Mūsų vertybės


Jos padeda mums nusistatyti kryptį, kurios laikomės atlikdami kasdienius darbus.

Mums svarbus tobulėjimas


Palaikome savo darbuotojus kiekviename jų karjeros etape tam, kad būtų užtikrintas nuolatinis tobulėjimas. Siūlome unikalią mokymų programą, pritaikytą skirtingas pareigas užimančių žmonių poreikiams, kad jie galėtų nuolat tobulėti ir įgauti naujų įgūdžių. Kiekvienas naujas darbuotojas mokomas susidoroti su naujomis užduotimis. Be kitų dalykų, mūsų mokymų programa įtraukia darbo parduotuvėje praktiką, PEPCO akademiją, mokymus vadovams ir specialistams, taip pat anglų kalbos kursus. Užtikriname profesinį tobulėjimą daugelyje sričių. 

Po darbo


Džiaugiamės kartu mažomis ir didelėmis sėkmėmis. Kartu švenčiame šventes ir įsitraukiame į savanorystės projektus. Mes susitinkame ir po darbo, nes atmosfera PEPCO palanki užsimegzti draugystėms. Prieš Kalėdas mes tradiciškai įsitraukiame į „Kilnaus paketo“ projektą („Szlachetna Paczka“). Esame atviri savo darbuotojų iniciatyvoms, palaikome juos ir pasibaigus darbo valandoms.

Prisijunkite prie mūsų!

Sužinokite apie naujausius darbo pasiūlymus PEPCO.