Tapkite mūsų sėkmės dalimi!

Pareigos:

PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) ŠIAULIUOSE (PC "SAULĖS MIESTAS")

Darbo vieta: Šiauliai

Darbo pobūdis

  • pardavimo planų įgyvendinimas
  • prekybos administravimas
  • aukšto lygio klientų aptarnavimo užtikrinimas
  • standartus atitinkančios prekių ekspozicijos užtikrinimas
  • parduotuvės komandos darbo organizavimas bei motyvavimas
  • inventorizacijos vykdymas

Reikalavimai

  • mažiausiai vidurinis išsilavinimas
  • mažiausiai 2 metų darbo patirtis prekybos srityje
  • vadovavimo patirtis
  • įgūdžiai naudotis informacinėmis technologijomis
  • galimybė dirbti fizinį darbą

Mes jums siūlome

  • stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą
  • lankstų darbo grafiką
  • įvadinę mokymų programą
  • įsitraukusią komandą
  • profesinį ir asmeninį tobulėjimą
  • karjeros galimybes