Daugiau už mažiau… kasdien!

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) rinkodaros ir statistiniais tikslais tam, kad galėtume pateikti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų slapukus arba kai kurių jų atsisakyti, galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus. Kol nepakeisite savo automatinių nustatymų, mes saugosime ir pasieksime slapukus, išsaugotus jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), minėtais tikslais. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

Puošnus stilius


Kalėdų stalas turi atrodyti iškilmingai. Suteik jam spindesio daiktais iš mūsų naujausios kolekcijos. Sidabrinių ir auksinių atspalvių aksesuarai bei puošnūs stalo įrankiai suteiks subtilios prabangos kiekvienai kompozicijai. Pabrėžk šeimos susibūrimo unikalumą pasirinkdama stilingas įdomios formos taures ar puošnias žvakes.

Skandinaviškas stilius


Skandinaviškas stilius puikiai tinka Kūčių vakaro stalui. Mūsų stalo įrankiai ir papuošimai – santūrių smėlinių, pilkų atspalvių su šiek tiek raudonumo. Jie suteiks tavo valgomajam magišką kalėdinę nuotaiką. Juk net tokie maži akcentai kaip žvakės ar varpeliai gali visiškai pakeisti padengto stalo išvaizdą!