Daugiau už mažiau… kasdien!

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) rinkodaros ir statistiniais tikslais tam, kad galėtume pateikti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų slapukus arba kai kurių jų atsisakyti, galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus. Kol nepakeisite savo automatinių nustatymų, mes saugosime ir pasieksime slapukus, išsaugotus jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), minėtais tikslais. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

elegantiškos Kalėdos


Puošnūs glamūriniai aksesuarai patrauks kiekvienos spindesio mėgėjos dėmesį. Šioje elegantiškoje kolekcijoje dominuoja metalinės spalvos. Pasižiūrėk ir įsitikink, kad vos viena blizganti detalė gali kambariui suteikti šviesos atspindžių, darniai įsilieti į bendrą vaizdą bei neatitraukti dėmesio nuo nuostabiosios Kalėdų eglutės.

skandinaviško stiliaus Kalėdos


Skandinaviška kolekcija, alsuojanti gamta – tai atsakas į minimalistinę interjero dizaino tendenciją, kurios populiarumas neblėsta jau keletą sezonų. Suteik jaukumo savo namams su stilingais aksesuarais ir minkštais audiniais, puoštais žaviais žiemos raštais. Beje, juos gali lengvai derinti su kitais papuošimais, nes jie neutralūs, raudonų, pilkų ir smėlinių atspalvių. Pakeisk namų dekorą ir mėgaukis magiška artėjančių švenčių nuotaika!