Daugiau už mažiau… kasdien!

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) rinkodaros ir statistiniais tikslais tam, kad galėtume pateikti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų slapukus arba kai kurių jų atsisakyti, galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus. Kol nepakeisite savo automatinių nustatymų, mes saugosime ir pasieksime slapukus, išsaugotus jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), minėtais tikslais. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

APIE KOMPANIJĄ


Esame europietiškas nuolaidų parduotuvių tinklas, kuris siūlo aprangą visai šeimai bei namų apyvokos prekes už žemiausias kainas. Daugiau negu dvylika metų vystėmės ir sparčiai augome Lenkijoje. Tapome pačiu populiariausiu vaikiškų drabužių pardavėju ir dekoratyvinių prekių tiekėjų lyderiu. Už savo sėkmę esame dėkingi mūsų žmonėms ir jų pasišventimui.

Mūsų misija


Savo klientams padedame lengviausiu būdu gauti visus produktus, kurių jiems reikia kasdien, norint aprengti savo šeimas, puošti ir prižiūrėti savo namus už žemiausias kainas.

mūsų vizija


Mūsų tikslas – tapti didžiausiu, pigiausiu, plačiausiai žinomu ir geriausiu mažų kainų aprangos ir namų apyvokos produktų prekės ženklu Europoje.

Mūsų strategija


Mūsų tikslas yra kurti tvarų verslą, sutelkiant dėmesį į tris mums svarbiausias vystymosi sritis: į mūsų žmones, į mūsų procesus ir į mūsų produktus.

PEPCO skaičiais


Daugiau kaip 15 milijonų pirkėjų per mėnesį.

Daugiau kaip 15 metų pastovaus augimo.

Daugiau kaip 16 000 darbuotojų Europoje.

Daugiau kaip 1 700 parduotuvių Europoje.

Daugiau kaip 500 darbuotojų, dirbančių mūsų Poznanės centriniame biure.

Daugiau kaip 2 500 prekių palečių kasdien išsiunčiama į 11 skirtingų šalių.

Mūsų socialinė atsakomybė


Mes, PEPCO, suprantame, kad mūsų veržlus augimas daro įtaką mūsų pasauliui – tiek gamtai, tiek žmonijai. Tai rimta atsakomybė, todėl kasdien stengiamės atlikti daugiau nei priklauso mažmeninės prekybos tinklui. Esame pasiryžę gerinti mūsų žmonių, mūsų klientų ir mūsų vietinių bendruomenių, gyvenimo kokybę. Nors suprantame, kad tobulumui ribų nėra, savo veiklas vykdome turėdami omenyje dabartinių ir ateities kartų gerovę.

Tikime, kad reikšmingi pokyčiai prasideda nuo iš pažiūros mažų veiksmų, kurie ateityje subrandins įspūdingus rezultatus. Mes, PEPCO, priimame veiklos sprendimus atsižvelgdami į jų poveikį aplinkai. Mes rūpestingai naudojame gamtinius išteklius, rūpinamės perdirbimu ir efektyviu energijos naudojimu.

Visose PEPCO parduotuvėse įrengtas LED apšvietimas.

Visose parduotuvėse turime senų elementų surinkimo talpas. Mūsų klientai jas gali rasti prie kasų.

Visame tinkle rūšiuojame atliekas.

Visi PEPCO parduodami pirkinių maišeliai yra „ecoLoop“, jie pagaminti iš perdirbto plastiko. Taip mes net iki 40 % sumažiname CO2 emisiją, lyginant su įprastais plastikiniais pirkinių maišeliais.

Visi mūsų kompanijos automobiliai atitinka griežčiausią europietišką emisijos standartą – „Euro 6“, galiojantį nuo 2014 metų.

PEPCO socialiniai prioritetai sukasi apie vaikus ir jų laisvalaikio kokybės gerinimą, jų vystymąsi ir ugdymą bei tai, kad vaikams būtų suteiktos vienodos gyvenimo galimybės. Bendradarbiaujame su viešomis labdaros organizacijomis, vystome savo pačių paramos programas ir įsitraukiame kaip savanoriai. Kiekvienoje šalyje, kurioje veikiame, vykdome įvairias iniciatyvas, skirtas vaikams. Visus socialinius projektus finansuojame iš pelno, gauto už parduotus mūsų parduotuvėse pirkinių maišelius.

ISTORIJA


2019

Bulgarija prisijungia prie PEPCO šeimos.

2018

Klientai Latvijoje ir Estijoje džiaugiasi PEPCO parduotuvėmis.

2017

Klientai Kroatijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje džiaugiasi PEPCO parduotuvėmis.

2016

Mums pavyko padvigubinti parduotuvių skaičių trumpiau kaip per dvejus metus ir atidaryti 1 000-ją PEPCO parduotuvę.

2015

PEPCO įsteigia parduotuves Vengrijoje ir Rumunijoje.

2014

Švenčiame 500-sios PEPCO parduotuvės įkurtuves.

nuo 2013

Nuo šiol ir ne Lenkijoje gyvenantys pirkėjai gali apsipirkti PEPCO: atidarytos parduotuvės Čekijoje ir Slovakijoje.

2007

100-sios PEPCO parduotuvės atidarymas.

2004

Didžiuosiuose Lenkijos miestuose, tokiuose kaip Poznanė, Bydgoščius ir Gdanskas, įsteigiamos pirmos 14-ka PEPCO parduotuvių.

1999

Prasideda pamatų verslo tinklui klojimas.

Mūsų darbuotojai


Europos PEPCO tinklas yra įdarbinęs daugiau kaip 16 000 žmonių, tarp jų daugiau kaip 500 Poznanės centriniame biure bei 500 paskirstymo centro darbuotojų. Pas mus vis dar dirba žmonės, prisidėję 1999 prie kompanijos kūrimo. Nepaisant plataus operacijų spektro, tai viena iš priežasčių, kodėl mums pavyksta išlaikyti atvirą, šeimą primenančią atmosferą.