Daugiau už mažiau… kasdien!

Šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies) ir laikomasi Privatumo politikos. Slapukų saugojimo ir prieigos sąlygas galite koreguoti savo naršyklės nustatymuose.

APIE KOMPANIJĄ


Esame europietiškas nuolaidų parduotuvių tinklas, kuris siūlo aprangą visai šeimai bei namų apyvokos prekes už žemiausias kainas. Daugiau negu dvylika metų vystėmės ir sparčiai augome Lenkijoje. Tapome pačiu populiariausiu vaikiškų drabužių pardavėju ir dekoratyvinių prekių tiekėjų lyderiu. Už savo sėkmę esame dėkingi mūsų žmonėms ir jų pasišventimui.

Mūsų misija


Savo klientams padedame lengviausiu būdu gauti visus produktus, kurių jiems reikia kasdien, norint aprengti savo šeimas, puošti ir prižiūrėti savo namus už žemiausias kainas.

mūsų vizija


Mūsų tikslas – tapti didžiausiu, pigiausiu, plačiausiai žinomu ir geriausiu mažų kainų aprangos ir namų apyvokos produktų prekės ženklu Europoje.

Mūsų strategija


Mūsų tikslas yra kurti tvarų verslą, sutelkiant dėmesį į tris mums svarbiausias vystymosi sritis: į mūsų žmones, į mūsų procesus ir į mūsų produktus.

PEPCO skaičiais


Daugiau kaip 11 milijonai pirkėjų per mėnesį.

Daugiau kaip 13 metų pastovaus augimo.

Daugiau kaip 11 000 darbuotojų Europoje.

Daugiau kaip 1 200 parduotuvių Europoje.

Daugiau kaip 450 darbuotojų, dirbančių mūsų Poznanės centriniame biure.

Daugiau kaip 1 200 prekių palečių kasdien išsiunčiama į 7 skirtingas šalis.

ISTORIJA


2017

Klientai Kroatijoje ir Slovėnijoje džiaugiasi PEPCO parduotuvėmis.

2016

Mums pavyko padvigubinti parduotuvių skaičių trumpiau kaip per dvejus metus ir atidaryti 1 000-ją PEPCO parduotuvę.

2015

PEPCO įsteigia parduotuves Vengrijoje ir Rumunijoje.

2014

Švenčiame 500-sios PEPCO parduotuvės įkurtuves.

nuo 2013

Nuo šiol ir ne Lenkijoje gyvenantys pirkėjai gali apsipirkti PEPCO: atidarytos parduotuvės Čekijoje ir Slovakijoje.

2007

100-sios PEPCO parduotuvės atidarymas.

2004

Didžiuosiuose Lenkijos miestuose, tokiuose kaip Poznanė, Bydgoščius ir Gdanskas, įsteigiamos pirmos 14-ka PEPCO parduotuvių.

1999

Prasideda pamatų verslo tinklui klojimas.

Mūsų darbuotojai


Europos PEPCO tinklas yra įdarbinęs daugiau kaip 11 000 žmonių, tarp jų daugiau kaip 450 Poznanės centriniame biure bei 400 paskirstymo centro darbuotojų. Pas mus vis dar dirba žmonės, prisidėję 1999 prie kompanijos kūrimo. Nepaisant plataus operacijų spektro, tai viena iš priežasčių, kodėl mums pavyksta išlaikyti atvirą, šeimą primenančią atmosferą.

Apdovanojimai ir pripažinimas


PEPCO yra viena iš labiausiai klientų ir rinkos ekspertų pripažintų kompanijų. Tai patvirtina milijonai mūsų pirkėjų, o taip pat verslo apdovanojimai ir garbės raštai, suteikti už kokybę, populiarumą, pasitikėjimą bei patikimumą. Didžiuojamės šiuo pripažinimu, jis skatina mus augti tam, kad taptume dar naudingesni mūsų klientams ir darbuotojams.

AI meistriškumo apdovanojimas 2017 (AI Excellence Award 2017)

Itin prestiziškas „Geriausio Vidurio ir Rytų Europos mažmenininko 2017“ titulas, suteiktas „AI Global Media“. Taip pat ši organizacija mums įteikė „AI meistriškumo apdovanojimą už didžiausią pasiekimą 2017: 1 000-sios parduotuvės atidarymą“.

SUPER PREKĖS ŽENKLAS 2017 (SUPER MARKA 2017)

Šis apdovanojimas skiriamas greičiausiai besivystantiems ir geriausiai atpažįstamiems prekės ženklams Lenkijos rinkoje. Tai jau trečias kartas, kai PEPCO apdovanojamas. „SUPER PREKĖS ŽENKLĄ 2017“ gavome už Kokybę, Pasitikėjimą ir Šlovę.

Kokybiško aptarnavimo žvaigždė 2017 (Jakošč Obslugi 2017)

Šį apdovanojimą kompanijoms už aukštą klientų aptarnavimo kokybę skiria „Lenkijos paslaugų kokybės programa“ („Polski Program Jakości Obsługi“). Apklausa, kuri atliekama jau dešimtą kartą, aiškiai parodo, kad PEPCO klientai mūsų prekės ženklą vertina kaip draugišką ir vertą pasitikėjimo.

Forbes Deimantai 2017 (Forbes Diamonds 2017)

Jau dešimtą kartą kompanija „Bisnode Polska“, konsultuodamasi su žurnalo „Forbes“ redaktorių taryba, parengė sparčiausiai Lenkijoje augančių kompanijų reitingų sąrašą. Tai kompanijos, per trejus pastaruosius metus greičiausiai padidinusios savo vertę. PEPCO tapo pirmuoju apdovanotųjų kompanijų sąrašo numeriu Vielkopolskos regione.

SOCIALIAI ATSAKINGA KOMPANIJA


 

MŪSŲ SAVANORIAI IR PARAMA


 

Mes, PEPCO, suprantame ir vertiname šeimos vertybes, elgiamės vieni su kitais pagarbiai, bendraujame atvirai ir kartu noriai ištiesiame pagalbos ranką. PEPCO darbuotojai dalyvauja labdaros projektuose ir savanoriauja padėdami tiems, kuriems labiausiai reikia. Daugelį metų remiame „Kilnų paketą“ („Szlachetna Paczka“), organizuodami projektą „PEPCO padeda užpildyti PAKETĄ“ ir ruošdami Kalėdines dovanas visoje Lenkijoje. Vasarą mūsų savanoriai dalyvauja „Poznanės verslo bėgime“ ir renka aukas Jasieko Mela fondui.